Beyonce dukra žengia mamos pėdomis: 8-metė jau pelnė reikšmingą apdovanojimą
Beyonce dukra žengia mamos pėdomis: 8-metė jau pelnė reikšmingą apdovanojimą

Pasaulinio garso atlikėjų Beyonce ir Jay-Z dukra – garbingo apdovanojimo laureatė. Vos 8-erių Blue Ivy už dainą „Brown Skin Girl“ įteiktas NAACP apdovanojimas.

Auganti muzikos žvaigždė raudonuoju kilimu žengė penktadienio vakarą per kasmetinę JAV Nacionalinės spalvotųjų žmonių pažangos asociacijos (NAACP) apdovanojimų ceremoniją Los Andžele.

8-metė Beyonce ir JAY-Z dukra į sceną žengė atsiimti trofėjų už geriausią 2019 metų duetą, kurį atliko kartu su savo mama. Talentingoji Blue Ivy ne tik sudainavo keletą kūrinio eilučių, bet ir dalyvavo dainos kūrybos procese, buvo atsakinga už tekstą.

Tiesa, talentingų muzikos kūrėjų dukrai NAACP apdovanojimas nėra pirmasis. Praėjusiais metais Blue Ivy už tą pačią dainą pelnė itin reikšmingą „Ashford & Simpson Songwriter’s“ apdovanojimą.

Artimas Beyonce šaltinis tuo metu „People“ žurnalistams pasakojo, kad Blue Ivy nori tapti dainininke, tad atkakliai to siekia.

„Ji labai užsispyrusi, turi daug energijos ir puikiai žino, ko nori“, – pridūrė šaltinis.

Akivaizdu, kad garsioje šeimoje auganti mergaitė neatsilieka nuo tėvų. Tiesa, jie savo pirmuosius apdovanojimus pelnė būdami gerokai vyresni. Beyonce pirmąjį apdovanojimą pelnė 2000-aisiais kartu su grupe „Destiny's Child“, o Jay-Z – 1999-aisiais.

Visgi Beyonce nebuvo pamiršta ir šiuose apdovanojimuose – dainininkė laimėjo net šešias statulėles. Be viso to, ji susižėrė vienus svarbiausių to vakaro apdovanojimų – buvo pripažinta geriausia atlikėja bei pelnė trofėjų už geriausią garso takelį, kuris buvo sukurtas filmui „Liūtas karalius“.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder