Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

2020 metų birželį dauguma Zodiako ženklų pajus energijos antplūdį. Jų pozityvi nuostata išeis jiems į naudą.

Kai kurių asmeniniame gyvenime laukia tokios permainos, kad teks keisti ne tik savo principus, bet ir aplinką. Meilė užtemdys visa kita, apgaubdama likusias gyvenimo sritis miglos šydu.

Darbe taip pat galimi pokyčiai. Daug kas sumanys patys arba bus ekonominės krizės priversti keisti specialybę ir veiklos sritį, ryžtis kurti savo verslą. Gali pasikeisti darbo sąlygos ir pajamos, kartu ir materialinė padėtis.

Birželio mėnuo bus idealus naujiems interesams ir hobiams. Palanku pradėti sportuoti tiems, kurie per mažai juda.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas birželio mėnesį turės šansą padidinti savo pajamas, tačiau tai bus įmanoma tik tuo atveju, jeigu jis sugebės laiku priimti svarbų sprendimą. Po to bus galima šiek tiek sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti daugiau laiko šeimai bei draugams.

Avinui nepatartina audringai reaguoti į artimųjų jam išsakomą kritiką – jie nelinki jam nieko bloga, tik paprasčiausiai rūpinasi juo. Tą patį galima pasakyti ir apie darbo kolegų pastabas. Agresyvi reakcija į jų žodžius gali neigiamai atsiliepti santykiams kolektyve ir darbo rezultatams.

Birželio mėnesį Avinui iškils poreikis sureguliuoti meilės santykius. Tam geriausia būtų surengti romantišką iškylą dviese kur nors jaukiame, nuošaliame gamtos kampelyje.

Vienišam Avinui birželis neatneš didelių permainų, naujos pažintys apsiribos tik lengvu flirtu.

Pirmąjį vasaros mėnesį Avinui patartina saugoti savo sveikatą . Jokiu būdu negalima maudytis šaltame vandenyje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui birželio mėnesį reikėtų daugiausia dėmesio skirti savo karjerai. Mat vasaros pradžioje darbštiems ir atkakliai užsibrėžtų tikslų siekiantiems šio Zodiako ženklo atstovams susiklostys palankios sąlygos padidinti savo pajamas. Darbas seksis lengvai. Jautis įgaus daugiau pasitikėjimo savimi ir ryžto žengti pirmyn, nepaisant jokių kliūčių.

Sėkmė laukia Jaučio ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Jis gaus iš savo antrosios pusės netikėtą dovaną, apie kurią seniai svajojo. Vienišiems šio ženklo atstovams likimas rengia siurprizą – naują romantišką pažintį įdomiomis aplinkybėmis.

Rimtų sveikatos problemų Jaučiui nepranašaujama. Svarbiausia jam nepersivalgyti ir daugiau laiko praleisti gryname ore, nevengiant fizinio krūvio, pasivaikščiojimų ir mankštos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Birželio mėnesį Dvyniai daugiausia dėmesio skirs asmeniniam gyvenimui, kuriame netrūks ir polėkio, ir nusivylimų. Svarbiausia bus slopinti savo emocijas, nes santykių aiškinimasis, ypač viešoje vietoje, neduos nieko gero. Jeigu emocijos veržiasi lauk, reikia atsijungti ir nukreipti dėmesį kur nors kitur, kad neprišnekėtumėte, ko nereikia.

Birželio mėnesį Dvyniams patartina užsiimti planavimu, tačiau aktyviai veikti nereikėtų, dabar geriau užimti stebėtojo poziciją ir išlaukti, kol viskas išsispręs savaime. Dvynių finansinė padėtis bus stabili.

Pirmąjį vasaros mėnesį Dvyniams reikia būti atidiems keliuose ir pėsčiųjų perėjose. Gresia pavojus patirti traumą.

(06 22–07 22)

Birželio mėnesį Vėžys pajus nepaprastą jėgų antplūdį. Šią energiją reikėtų skirti darbui arba asmeniniam vystymuisi. Galimos nedidelės piniginės problemos, bet jos bus sėkmingai išspręstos. Vėžiui padės giminaičiai.

Asmeniniuose santykiuose Vėžiui reikėtų laikytis Aukso vidurio: paimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau padaryti tai nepastebimai, neįkyriai, nedarant partneriui jokio spaudimo ir paisant tolerancijos.

Susituokusiam Vėžiui nederėtų naudoti psichologinės prievartos ir įtarinėti savo antrosios pusės, nes toks elgesys gali labai pakenkti santykiams ir privesti iki skyrybų.

Birželio mėnesį Vėžiui reikėtų pasirūpinti savo sveikata. Gali kilti stuburo problemų. Svarbu pakeisti sėdimą gyvenimo būdą, daugiau judėti ir nevengti fizinio krūvio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui birželio mėnuo bus kupinas rūpesčių ir nerimo. Darbe lauks tikrinimai ir ataskaitos, kurioms reikės kruopščiai ruoštis. Neišvengiami viršvalandžiai nervins jo antrąją pusę. Dėl to gali įsiplieksti rimtas skandalas. Liūtui teks laviruoti tarp dviejų ugnių: vadovybės ir mylimo žmogaus. Jo nervai bus įtempti iki kraštutinumo. Į pagalbą ateis draugai ir kolegos. Jie padės sušvelninti padėtį.

Vienišiems šio ženklo atstovams pirmąjį vasaros mėnesį nebus kada galvoti apie meilę, tačiau likimas nuspręs už juos. Darbinėje aplinkoje užsimegs romantiškas ryšys, kuris peraugs į rimtus santykius.

Birželio mėnesį bus nemaža tikimybė, kad Liūtas gaus papildomų pajamų ir galės ryžtis įsigyti nekilnojamąjį turtą ar automobilį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei birželio mėnuo bus įdomus ir turiningas metas. Šio ženklo atstovai taps reikšmingų šio mėnesio projektų dalyviais ir pirmaus varžybose bei konkurencinėje kovoje. Jie galės net surizikuoti ir leistis į nedidelę avantiūrą. Jie būtinai išloš, nes šį mėnesį Fortūna jiems bus palanki.

Mergelės asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Jos antroji pusė bus nuolat sudirgusi ir ieškos priekabių, vyresnioji karta bus viskuo nepatenkinta, o vaikai – nesuvaldomi. Mergelei pavyks visa tai ištverti, jeigu ji laikinai atsiribos nuo savo buitinių ir finansinių problemų. Kai tik ji atsikvėps ir atgaus pusiausvyrą, viskas savaime susireguliuos.

Vienišų šio ženklo atstovų laukia daug įdomių pažinčių su priešingos lyties atstovais, bet viskas apsiribos tik lengvu flirtu.

Birželio mėnesį Mergelei reikėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir saugotis peršalimo ligų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Birželio mėnuo Svarstyklėms bus alinantis, bet užtat labai produktyvus. Atsiras galimybė mokytis naujų dalykų, siekti žinių, susipažinti su naujais žmonėmis. Visa tai turės teigiamą poveikį darbui ir materialinei padėčiai.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai turės nedidelių problemų su savo antrąja puse dėl įtarinėjimų ir pavydo. Tačiau Svarstyklių sveikas protas, sumanumas ir kantrybė padės išvengti konflikto kritinio taško ir susitaikyti.

Tie, kurie dar nesusirado savo antrosios purės, turės šansą tai padaryti šios vasaros pradžioje.

Birželio mėnesį Svarstyklėms reikėtų daugiau dėmesio skirti savo mitybai, kad išvengtų gresiančių skrandžio problemų ir virškinimo sutrikimų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

2020 metų birželio mėnuo bus palankus tiems skorpionams, kurių veikla susijusi su verslu, prekyba, paslaugomis, tarptautiniais ryšiais. Jie sugebės sudaryti svarbią sutartį, kuri teigiamai paveiks jų ateities karjerą ir profesinę sėkmę. Kitus šio Zodiako ženklo atstovus pirmasis vasaros mėnuo pradžiugins papildomomis pajamomis arba maloniais artimųjų siurprizais.

Asmeniniame gyvenime netrūks nesusipratimų ir smulkių barnių, kuriuos geriau spręsti aistroms nurimus. Reikėtų daugiau pasitikėti savo partneriu, mažiau jam priekaištauti ir dažniau dėkoti.

Birželio mėnesį Skorpionas daug laiko praleis su savo draugais, kurie jam padės išspręsti kai kurias problemas. Širdies ir kraujagyslių sistema bus silpnoji Skorpiono vieta šią vasarą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Birželio mėnesį Šaulį užvaldys nuotykių troškimas. Jis bus linkęs sutikti su bet kokiais pasiūlymais dalykinėje sferoje. Tok s avantiūristinis nusiteikimas galės nulemti arba staigų iškilimą, arba greitą smukimą. Viskas priklausys nuo to, kaip gerai Šaulys apsvarstys visus žingsnius reformuodamas savo gyvenimą.

Meilės fronte didelių permainų nebus. Šeimą turintis Šaulys nuspręs nustebinti savo antrąją pusę netikėtu siurprizu, kruopščiai tam pasiruoš ir sulauks dėkingumo bei malonaus atsakomojo siurprizo.

Nesusituokęs Šaulys birželio mėnesį užmegs keletą naujų pažinčių, taip pat ir su priešingos lyties atstovais, tačiau rimtų, ilgalaikių santykių nesukurs.

Pirmąjį vasaros mėnesį Šauliui patartina nepamiršti pasirūpinti savo poilsiu. Galvos skausmai gali būti rimtos ligos pradžia, todėl reikėtų negaišuojant kreiptis į šeimos gydytoją ir išsiaiškinti priežastį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui sunkusis etapas jau bus praeityje. Birželio mėnesį jis galės atsikvėpti ir pailsėti. Dauguma šio ženklo atstovų nuspręs atostogauti sodyboje ar prie jūros, aplankys gimines, susitikinės su draugais, kuriems paskutiniuoju metu vis pritrūkdavo laiko.

Tiems, kurie liks namuose, taip pat nereikės plėšytis. Jie turės daugiau laisvo laiko, galės pabendrauti su artimaisiais ir draugais, savaitgaliais pabūti gamtoje, pažvejoti ar užsiimti sodininkyste.

Ožiaragiui, kuris įpratęs visą laiką sunkiai dirbti be poilsio, nereikės jaudintis, kad toks apsipalaidavimas galėtų pakenkti jo finansinei padėčiai. Ji išliks stabili. Užtat galimybė patinginiauti palankiai atsilieps jo sveikatai. Jis pamirš galvos skausmus, pagerės miegas ir nuotaika.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiam Zodiako ženklui birželis atneš daug naujovių, kurios jam iš pradžių atrodys visai nepriimtinos. Vandenis sutriks matydamas, kiek naujų rūpesčių ir darbų užgriuvo ant jo galvos. Jam net kils noras mesti viską, pabėgti kuo toliau, išeiti atostogų, kad galėtų ramiai palaukti, kol grėsminga padėtis pasikeis.

Tačiau Vandeniui neverta bijoti – tokia situacija jam išeis tik į naudą. Atsiras galimybė kardinaliems pokyčiams ir gyvenimo pagerėjimui. Veikiausiai jo įmonėje atsilaisvins gera darbo vieta, kurios praleisti nederėtų.

Asmeniniame gyvenime taip pat įvyks permainų į gerą. Vandenis pataisys paskutiniuoju metu pašlijusius santykius su artimaisiais.

Nors sveikatos problemų Vandenis nepatirs, jam patartina stengtis daugiau judėti gryname ore ir į savo valgiaraštį papildomai įtraukti šviežių vaisių ir daržovių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Birželio mėnesį Žuvims teks rinktis karjerą arba asmeninį gyvenimą. Šį klausimą derėtų spręsti labai apdairiai ir išmintingai. Neverta gaišti savo gyvenimo tiems, su kuriais joms tikrai ne pakeliui. Bet kuris sprendimo variantas nepakenks jų materialinei padėčiai. Pastaroji vis tiek išliks stabili.

Vienišiems šio ženklo atstovams birželio mėnesį rekomenduojama labai atidžiai stebėti savo aplinką ir būti dėmesingiems – mylintis žmogus yra visai šalia, tik jis nedrįsta prisipažinti apie savo jausmus.

Birželio mėnesį kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai gali patirti sveikatos sutrikimų: paprastas peršalimas gresia peraugti į rimtą ligą. Geriau iš anksto pasirūpinti savo organizmu, vengti skersvėjų, nesimaudyti šaltame vandenyje, daugiau vartoti vitaminingų produktų.

Sidebar placeholder