Danijos zoologijos sodas vaikų akivaizdoje skros liūtą

Danijos zoologijos sodas vaikų akivaizdoje skros liūtą

Nepaisant pasipiktinimo, kurį Kopenhagos zoologijos sodas 2014-aisiais sukėlė skrosdamas žirafą, dabar dar vienas zoologijos sodas vaikų akivaizdoje mėsinės žvėrį, praneša agentūra AFP.

Zoologijos sodas Odensėje šalies centrinėje dalyje paskelbė, kad per rudens atostogas stebint publikai skros liūtą. „Mes manome, kad mėsinėjant liūtą galima labai daug ko išmokti", - sakė gyvūnų prižiūrėtojas Michaelis Valbergas Sorensenas (Michael Wallberg Sorensen). Jo teigimu, liūtas prieš devynis mėnesius buvo užmigdytas, nes zoologijos sodas turėjo per daug šios rūšies gyvūnų. Nuo tada maita laikoma šaldymo skyriuje.

Viešas liūto skrodimas vyks kitos savaitės ketvirtadienį, kai Danijoje bus moksleivių rudens atostogos. Publiką greičiausiai sudarys suaugusieji ir vaikai. M. V. Sorensenas sakė, kad zoologijos sodas jau anksčiau stebint publikai mėsinėjo gyvūnus, tačiau jokios neigiamos reakcijos nesulaukė. Lankytojai esą labai suinteresuoti pamatyti liūtą iš arti.

Kopenhagos zoologijos sodas sulaukė audringos kritikos, kai 2014 metų vasarį vaikų akivaizdoje pjaustė žirafą, kuri buvo užmigdyta sveikos būklės. Jos mėsa buvo išdalyta liūtams. 18 mėnesių žirafa Marius (Marius) buvo užmigdyta, nors kiti zoologijos sodai siūlėsi ją paimti.

Vis dėlto daugelis danų buvo nustebę dėl pasipiktinimo. Skandinavijos šalyje įprasta, kad moksleiviai švietimo tikslais lankosi skerdyklose ir mato mėsinėjamas kiaules.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder