Geriausias meilužis pagal Zodiako ženklą

Geriausias meilužis pagal Zodiako ženklą

Meilė – tai dvasinio ir fizinio ryšio simbiozė. Astrologai išskiria kelis Zodiako ženklus, kurių atstovus moterys pripažįsta ypač gerais meilužiais. Jie pasižymi ir dvasiniu grožiu, ir meistrišku sugebėjimu tinkamai elgtis lovoje.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas – donžuanas iš prigimties Nr. 1. Šio ženklo atstovai vyrai būna labai dosnūs, meilūs, dėmesingi ir švelnūs. Jie geriausi meilužiai, nes niekur neskuba. Jie būna atkaklūs, bet kantrūs ir atidūs, todėl juos dievina dauguma dailiosios lyties atstovių.

Su Avinu net labai susikausčiusi mergina sugebės atsiverti, atsipalaiduoti ir pamiršti viską pasaulyje. Šio ženklo vyrai pasižymi dar viena puikia savybe – jie sugeba suprasti moteriškas užuominas. Jiems nereikia du kartus užsiminti, kad laikas imti jautį už ragų. Jie visada patys pajunta tinkamą momentą atakai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai vyrai pasižymi nepaprasta charizma. Juk tai vienas iš žavingiausių Zodiako ženklų. Būtent tuo jie pavergia moterų širdis. Kai partnerė būna nusiteikusi fiziniam suartėjimui, Dvyniai jos niekada nenuvilia. Tai labai aistringi vyrai, kurie moka stebinti.

Stiprioji Dvynių pusė yra preliudijos. Jie gali paruošti moterį meilės aktui taip, kaip niekas kitas. Su jais bet koks pasimatymas bus įdomus, o bet kokie pokalbiai – uždegantys. Galinga šių vyrų energija priverčia moteris pamesti galvą iškart.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai – vieni geriausių meilužių, nes jie visada prisižiūri, būna mandagūs ir džentelmeniški. Jų stiprioji pusė – fizinis patrauklumas, nors jiems netrūksta ir gerumo bei galantiškumo.

Santykiuose su Liūtu bus nelengva, bet aistringo įsimylėjimo periodu jis sugebės padaryti laimingą net kaprizingiausią merginą. Kai Liūtas rinksis vietą pasimatymui ir jo intymiam pratęsimui, jis pasitelks visus savo talentus, kad padarytų pirmąją bendrą naktį ryškiausią ir nepamirštamą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Su Svarstyklių vyru bet kuri moteris gali pasijusti maksimaliai moteriška. Taip, tai yra nenuspėjamas Zodiako ženklas, kurį sunku pažaboti, bet romantikos ir sugebėjimo stebinti atžvilgiu jam nerastume lygių. Jis yra aistringas, puikiai išauklėtas ir flirtuoja geriau už kitus. Kai Svarstyklės stengiasi suvilioti damą, jos veikia labai subtiliai ir neįkyriai, beveik nepastebimai.

Po fizinio suartėjimo romantika nesibaigia. Svarstyklės gali ir pusryčius į lovą atnešti, ir atpalaiduojantį masažą padaryti. Su šio ženklo vyru naktys bus ilgos, o emocijos – be galo ryškios.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Svarbiausias Šaulio ginklas kovoje dėl moters palankumo – jo protas, humoro jausmas ir erudicija. Pradiniame etape moteriai kyla įspūdis, kad vyras Šaulys žino apie ją viską. Tai sukelia jai stiprų susižavėjimą, dėl kurio ji ima tikėti, kad surado savo artimą sielą ar sutiko savąjį princą.

Šaulys mėgsta lakstyti paskui moteris, todėl žino, kaip reikia su jomis elgtis lovoje. Net jeigu rimtų santykių nepavyks užmegzti, moteris vis tiek turės ką prisiminti iš pažinties su šiuo ženklu. Mat Šaulys nevengia palaikyti intymių santykių be įsipareigojimų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder