G.Kirkilas gviešiasi „vaiko pinigų“

G.Kirkilas gviešiasi „vaiko pinigų“

„Pačių „vaiko pinigų“ „socialdarbiečių“ lyderis Gediminas Kirkilas tikrai nepavogė, bet gali būti, kad pavogė idėją juos padidinti. Tuo jį apkaltino europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis.

Pastarasis neturėtų stebėtis, nes kuo labiau artės Seimo rinkimai, tuo daugiau dosnumo priepuolių ištiks poną Kirkilą“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Vykstant deryboms dėl naujos koalicijos, partijos konkuruoja ne tik dėl postų. Idėja irgi yra turtas, ypač kai jos dėka gali pasirodyti geras dėdė ir pamedžioti balsus. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos vadovas Tomaševskis susirūpino, kad „socialdarbiečiai“ taikosi nugvelbti jo kozirį.

„Lenkai“ vis kalbėjo ir kalbėjo apie „vaiko pinigų“ padidinimą, bet dabar geriau girdisi, kaip apie tai kalba ponas Kirkilas.

Šis į pono Tomaševskio kalbas žiūri ramiai. Jis atseit nieko nevogė, tiesiog dvi partijos siūlo tą pačią iniciatyvą. Ir iš tiesų - koks skirtumas, kas tą padidinimą sugalvojo.

Svarbiausia tai, kurios partijos atstovas sėdės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovo poste, kai pinigai bus padidinti. Kas sėdės, tas ir pasirodys geradariu.

 

Sidebar placeholder