J. Lapatinskas apie paslydimus pramogų pasaulyje: trankius vakarėlius iškeitė į laiką su šeima

J. Lapatinskas apie paslydimus pramogų pasaulyje: trankius vakarėlius iškeitė į laiką su šeima

Žinomas dainininkas, vieno muzikinio realybės šou nugalėtojas Justinas Lapatinskas šiandien atvirai kalba apie tikrąją šlovės kainą ir gyvenimo mestus išbandymus. Patyręs ne vieną nuosmukį, jis vakarėlius bei linksmybes iškeitė į ramų laiką su žmona bei dviem dukrom ir sako, jog tik šeima jį subrandino kaip tikrą vyrą.

Šį šeštadienį TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ užvirs azartiška dvikova, mat joje dėl geresnio kulinaro vardo susirungs du gero humoro nestokojantys draugai – dainininkas Justinas Lapatinskas ir iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard. Na, o įvertinti bičiulių talento atvyks balerina ir Manto scenos partnerė Kristina Tarasevičiūtė.

Burtai lems, jog „Įranga restoranams“ salone įkurtoje laidos studijoje Justinas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte, keps maltos mėsos vyniotinį, o Mantas, padedamas iš Šri Lankos kilusio virtuvės šefo Dilano Dampellos Gamage, „Kamado Bono“ kepsninėje virs miško grybų sriubą.

Iš Druskininkų kilęs dainininkas Justinas Lapatinskas prieš daugiau nei dešimtmetį išgarsėjo laimėjęs vieną to meto populiariausių muzikinių realybės šou projektų. Visgi šiandien jis – ne tik populiarus atlikėjas, bet ir mylintis vyras bei dviejų vaikų tėtis.

Paklaustas, koks yra šlovės ir žinomumo skonis, Justinas tikina, jog viskas nėra taip gražu, kaip atrodo, o susirgti žvaigždžių liga, vos pajutus pirmąjį dėmesį, itin lengva.

„Manau, jog kiekvienas mažiau ar daugiau žinomas žmogus sirgo žvaigždžių liga. Nors seniai sutikęs vieną šiai dienai ypač populiarų žmogų, supratau, jog man žvaigždžių liga praėjo labai greitai, o galbūt net iš vis ja ir nesirgau.

Gal ir išeini iš projekto kaip nugalėtojas, tačiau po to staigiai supranti, kad tau niekas nieko neduoda ant šaukštuko, tu kažką bandai daryti toliau, tau nesigauna, tu klysti. Nebuvau pasikėlęs, mane labai teisingai auklėjo tėvai, močiutė, esu jiems už tai dėkingas“, - atviraus Justinas.

Su žmona Migle augindamas dvi dukras žinomas dainininkas be galo džiaugiasi namų šiluma ir kiekvieną sekmadienį skiria laiko bendrai veiklai – kulinarijai.

„Aš dievinu gaminti, man be galo smagu tą daryti. Gaminu viską, ko vaikai užsimano, kartais net 12 patiekalų prigaminu vakarienei, o jie nevalgo nė vieno. Didžiausia atgaiva – dsekmadienį atsidaryti šaldytuvą, išsiimti viską, kas ten yra ir iš tų produktų pagaminti gardžius patiekalus. Dažniausiai tai būna pica“, - pasakos Justinas.

Vis tik be gražių pokalbių laidoje laukia ir azartiška dvikova. Justino priešininkas – magijos meno virtuozas Mantas Vizard. Abu laidos herojai – itin geri bičiuliai, vienas į kitą besikreipiantys „broli“. Prisiminę savo pažinties pradžią, Mantas papasakos gražią istoriją ir negailės gražių žodžių savo šio ryto kulinarinės kovos varžovui.

„Su Justinu susipažinome vieno televizinio projekto metu. Aš buvau dar tik savo karjerą pradėjęs artistas, atvykau į filmavimą, o aplink – vien tik žvaigždės, niekas su manimi nebendrauja, nesikalba. Tačiau Justinas buvo tas vienintelis žmogus, kuris pašnekindavo visus: nuo valytojos, iki operatoriaus ar fotografo.

Man užteko to pirmo susitikimo su juo, jog suprasčiau, kad jis bus mano draugas“, - gražia istorija dalinsis Mantas.

Nors su Justinu Mantas susipažino būdamas dar tik pradedantysis artistas, šiandien jis – vienas žinomiausių šalies iliuzionistų, savo pasirodymais stebinantis ir mažus, ir didelius.

„Magija ir yra graži tuo, jog gali nustebinti ir penkiametį vaiką, ir profesorių. Man labiausiai patinka dideli triukai, nes ištraukti kortą yra viena, tačiau kuomet ištrauki iš dėžės asistentę, arba iš vieno butelio padarai dešimt – tada publika lieka nustebusi. Man patinka triukai, kurie įkvepia žmones, kurie turi gilesnę mintį, jog magina būtų kaip teatras, o ne tik apgaulės menas“, - apie savo talentą pasakos Mantas Vizard.

Talento netrūksta ne tik laidos varžovams, bet ir jų kovos teisėjai, balerinai bei Manto magijos pasirodymų asistentei Kristinai Tarasevičiūtei. Nors šokio menas žavi kiekvieną, visgi per 27-erius savo karjeros metu moteris patyrė, kad baleto užkulisiai reikalauja begalinio pasiaukojimo.

„Tai yra juodas darbas bei emocinis ir fizinis nuovargis. Tu atiduoti save, savo gyvenimą, viską, ką galėtum turėti atiduodi scenai, vien tam, jog gautum bent menkiausią džiaugsmą“, - apie tikruosius scenos užkulisius pasakos Kristina.

Koks yra tikrasis šlovės skonis, kas slypi už scenos užkulisių, kaip Justinas suderina dainininko karjerą su šeima bei kokį triuką televizijos žiūrovams padovanos Mantas – paaiškės jau šį šeštadienį 8:30 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

Televizijos žiūrovų pamėgta kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ vienuoliktą sezoną pasitiko atsinaujinusi. Naujoje „Įranga restoranams“ studijoje verda dar aršesnės ir azartiškesnės žinomų Lietuvos šeimų bei jų artimiausių bičiulių kulinarinės kovos.

Į dvikovą stoja ne tik laidos herojai, bet ir jos vedėjai – kulinarei Ilonai Juciūtei pirštinę metą jau 10-ajame sezone savo jėgas ir gabumus parodęs, iš Šri Lankos kilęs virtuvės šefas Dilanas Dampella Gamage.

Su žiūrovais jiedu dalinasi ne tik puikiais receptais, bet ir naudingais kulinariniais patarimais.

Geriausi pokalbiai gimsta virtuvėje, todėl patiekalų gamybą kaskart lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!    


Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder