JAV atlikėja B. Eilish laimėjo „Grammy“ statulėles visose keturiose pagrindinėse kategorijose

JAV atlikėja B. Eilish laimėjo „Grammy“ statulėles visose keturiose pagrindinėse kategorijose

Šių metų „Grammy“ ceremonijoje apdovanojimus visose keturiose pagrindinėse kategorijoje susišlavė JAV popatlikėja Billie Eilish.

 18-metė Los Andžele apdovanota už geriausią albumą („When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“), geriausią įrašą („Bad Guy“), geriausią dainą („Bad Guy“) ir kaip geriausia metų debiutantė. B. Eilish, be to, atsiėmė statulėlę už geriausią popdainų albumą. Atlikėja užtemdė reperę Lizzo ir reperį Li Nas X, kurie taip pat buvo laikomi „Grammy“ vakaro favoritais.

„Dieve, tai beprotybė“, - sakė B. Eilish ir dėkojo savo gerbėjams. Jie yra „priežastis, kodėl mes visi čia apskritai esame“.

62-oji „Grammy“ apdovanojimų ceremonija vyko Los Andžele. Apdovanojimai išdalyti iš viso 84 kategorijose. Lizzo buvo nominuota aštuoniose kategorijose, B. Eilish ir reperis Lil Nas X turėjo po šešias nominacijas.

Vakaro metu buvo pagerbtas sekmadienį per sraigtasparnio katastrofą žuvęs legendinis krepšininkas Kobe Bryantas. “Šis vakaras yra Kobei”, - šūktelėjo Lizzo, prieš pradėdama šou savo dainų popuri. Dideliuose ekranuose vėliau buvo rodoma sportininko nuotrauka, o Alicia Keys su grupe „Boys II Men“ atliko dainą „It's So Hard to Say Goodbye to Yesterday“. „Los Andželas, Amerika ir visas pasaulis neteko didvyrio“, - sakė A. Keys.

41-erių K. Bryantas žuvo sekmadienį per sraigtasparnio katastrofą netoli Los Andželo. Tarp iš viso devynių aukų buvo ir jo 13-metė duktė Gianna. K. Bryantas buvo laikomas vienu geriausių žaidėjų NBA istorijoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder