Ką skaito aktorė Eglė Jackaitė?

Ką skaito aktorė Eglė Jackaitė?

Aktorė Eglė Jackaitė džiaugiasi, kad šiandien, kai pasaulis sukasi beprotišku greičiu, o vieni darbai veja kitus, ji suranda laisvą valandėlę, kai gali sau leisti su knyga nueiti į kopas ir pasinerti į visai kitą pasaulį. Dažniausiai ji renkasi spausdintas knygas, bet neatmeta galimybės, kad ateityje skaitys ir elektronines.

Žanras. Skaitymas man teikia labai didelį džiaugsmą. Beveik visada skaitau keliaudama, tuomet skrydžiai ir laukimas oro uostuose neprailgsta. Visai neseniai dar kartą perskaičiau Paulo Koelo (Paulo Coelho) knygą „Penktasis kalnas“. Dabar skaitau apie monsinjorą Kazimierą Vasiliauską „Žmogus ir jo kalnas“, na o „Bėgančios su vilkais“ - knyga, kuri irgi yra visada šalia manęs. Viena iš įdomiausių knygų man yra Šventojo Rašto „Naujasis Testamentas“. Be to, savo bibliotekoje turiu labai daug poezijos. Neseniai vyresnysis sūnus padovanojo Dalios Saukaitytės eilėraščių knygutę. Nuostabi kūryba. Manau net papildysiu tais eilėraščiais savo kūrybinio vakaro „Jausmų džiazas” repertuarą. Dar labai patinka rusų klasika, karts nuo karto vis naujai ją paskaitau. O kartais norisi lengvo romano. Žodžiu, tik spėk skaityti.

Formatas. 
Vis dar renkuosi įprastą spausdintinę knygą. Turiu tokią svajonę - kada nors pati įgarsinti knygas. Kol kas dar vežiojuosi tikras knygas, nepaisant to, kad jos būna sunkios ir didelės. Tai nereiškia, kad niekada neskaitysiu elektroninių. Suprantu, kad turi koja kojon eiti su šiuolaikiniu pasauliu. Tikiu, kad elektroninė knyga palengvina gyvenimą. Juk tuomet nebereikia nešiotis trijų storų knygų.

Biblioteka ar knygynas.
 Labai daug knygų padovanoja, be to, dalijamės su draugais. Nors tie skolinimai nepasiteisina - ne paslaptis, kad žmonės paskui negrąžina. Gal ir pas mane svetimų knygų užsilikę. Kartais einu ir į biblioteką. Nors retai, nes dar turiu daug neperskaitytų knygų savo lentynose.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder