Kensingtono rūmai apie K. Middleton ir M. Markle nesutarimus: viskuo tikėti negalima

Kensingtono rūmai apie K. Middleton ir M. Markle nesutarimus: viskuo tikėti negalima

Šiuo metu užsienio žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau pranešimų apie tarp dviejų kunigaikštienių – Kate Middleton ir Meghan Markle – atsiradusius nesutarimus. Pasirodo, kaip teigiama Kensingtono rūmų viešame pranešime, visa tai – tik gandai.

Šeštadienį portalas Thesun.co.uk paviešino straipsnį, kuriame artimas kunigaikštienėms šaltinis papasakojo apie tarp moterų dar prieš karališkąsias vestuves šią gegužę įsiplieskusį ginčą. Pasak jo, Kate griežtai įsakė Meghan su jos komandos nariais nesielgti nepagarbiai. „Tai nepriimtina. Jie – mano darbuotojai, ir aš su jais bendrauju“, – sakė K. Middleton.

Oficialus Kensingtono rūmų atstovas visa tai paneigė ir pridūrė, kad neva artimų šaltinių pasakojimais tikėti negalima. „Abi jos yra pasiryžusios palaikyti teigiamus santykius, nors pasižymi skirtingomis charakterio savybėmis“, – rašoma pranešime.

Praėjusią savaitę tas pats portalas pranešė, kad įnoringoji Meghan, papasakojusi Kate, kokią suknelę per jos vestuves turi dėvėti mažoji princesė Charlotte, pravirkdė Kembridžo kunigaikštienę. Šio incidento Kensingtono rūmų atstovai nei paneigė, nei patvirtino, rašo Eonline.com.

Gandai apie brolių princų žmonų nesutarimus pasirodė, kai paaiškėjo, jog Sasekso kunigaikščiai ruošiasi kraustytis į kitus namus. Anksčiau princas Harry, Meghan, princas Williamas ir Kate su vaikais glaudėsi tame pačiame rūmų komplekse.


Princesė Charlotte su mama Kate Middleton

Princesė Charlotte su mama Kate Middleton © „Facebook“.


Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder