Kodėl mylimasis paliko? 4 galimos priežastys

Kodėl mylimasis paliko? 4 galimos priežastys

Kai moterį palieka vyras, ji ima laužyti sau galvą ir ieškoti priežasties, kodėl ją pametė. Moteris stengiasi išsiaiškinti, ką ji darė neteisingai, kokių klaidų pridarė santykiuose. Iš tikrųjų būna 4 galimos priežastys, kodėl vyrai išeina.

Žmonės išsiskiria.... Taip pasitaiko. Ir dažniausiai paskui galima konstatuoti, jog laimė, kad taip atsitiko. Tačiau dauguma moterų po išsiskyrimo taip palūžta vidujai, kad tai padaro blogą įtaką visam likusiam gyvenimui ir jų galimybei mylėti.

Kodėl vyrai palieka moteris?

Tai vienas ir dažniausiai psichologams užduodamų klausimų apie skausmą. Tą patį vidinį, moterišką skausmą, kuris sustiprėja dėl nesugebėjimu suprasti, rašo portalas „B17“.

Kodėl jis išėjo? Kaip paleisti vyrą? Kaip išmokti po sunkiausio išsiskyrimo skausmo kurti naujus santykius? Kur rasti tą dalį savęs, kurią paliko jame?

 

Nelaiminga meilė © www.needpix.com

Svarbus suprasti, kad kiekvienas vyras turi savo priežastį, dažniausiai vieną iš toliau aprašytų variantų.

Pirmoji priežastis

Vystymosi trauma, kuri dabar verčia jį bėgti nuo artimų santykių. Kaip tik jūs pradedate grasinti jam dantų šepetėliu ar užduodate per daug asmeninių klausimų, jam kyla noras bėgti nuo jūsų. Išnykti ir jokiu būdu neprisiliesti prie jūsų savo siela. Jam pačiam skauda, ir tai jo problema.

Antroji priežastis

Jūsų neadekvatus elgesys. Vyras, jeigu jis yra psichologiškai sveikas, užmezga santykius su moterimi tam, kad jam būtų geriau. Tam kad prisipildytų moters energijos. Tam kad būtumėte partneriai visuose reikaluose. Tam kad patirtų laimę iš bendravimo ir kad padarytų tą moterį laimingą.

Jeigu šie poreikiai nepatenkinami, o jis klauso savęs, tai neišvengiamai stengsis pasitraukti iš tokių santykių. Nors gal net visai neprasidės su tokia moterimi. Pradings po pirmojo pasimatymo ar bendros nakties, suvokęs jūsų būseną. Jis nepradės jūsų gydyti ir gelbėti, tam am reikia būti sužeistu gelbėtojui

Trečioji priežastis

Jūs abu esate šaunuoliai, tik jūsų scenarijai neatitiko. Jūs elgiatės kaip motina arba kaip maža mergaitė, o jūsų vyras neprisiima priešingo vaidmens. Tai yra, gal ir norėtų, bet jūs jam trukdote.

Pasitaiko taip, kad vyro ir moters scenarijai neatitinka vienas kito kaip vaikiškos dėlionės. Jūsų skausmingas scenarijus verčia jus elgtis kaip motiną, o jis galbūt irgi nori būti svarbiausias. Arba jūsų scenarijus verčia jus būti auka, o jis nenori būti despotas. Nesutapo jūsų sielos žaizdos, ir viso gero.

 

Išsiskyrimas © Pixabay.com

Ketvirtoji priežastis

Visai įmanoma, kad vyras nė neplanavo palaikyti su jumis santykių. Jis paprasčiausiai su jumis truputį pabendravo, patyrė malonumą ir išnyko. Jis nepuoselėjo ryšio su jumis, o jūs manėte, kad tarp jūsų tikri santykiai. Moterims toks atvejis pasitaiko labai dažnai, kai jos būna atitrūkusios nuo realybės ir per greitai ima statyti oro pilis.

Jeigu jūs ieškote sau vyro pažinčių portaluose, užmezgėte pažintį, gavote porą laiškų, kartą užsiėmėte seksu ir jau manote, kad tai yra rimti santykiai. J8s klystate – iš tikrųjų rimti santykiai būna kitokie.

Kuri iš priežasčių tinka jums? Tai dar ne viskas, pasitaiko, kad žmonės išsiskiria todėl, kad jiems paprasčiausiai nepakeliui.

Svarbu nedraskyti savo žaizdos, o suprasti priežastį, išmokti pamoką, kuri buvo skirta jums. Padėkokite buvusiam partneriui ir ženkite toliau.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder