Lietuva įžengė į 2020-uosius: ko žinomi žmonės linki aplinkiniams?

Lietuva įžengė į 2020-uosius: ko žinomi žmonės linki aplinkiniams?

Naujieji metai atneša ne tik gausybę pažadų sau, bet ir linkėjimų aplinkiniams. Nuo raginimų susirūpinti savo sveikata, finansinės gerovės iki meilės sau – naujienų portalas Alfa.lt pasidomėjo, ko žinomi žmonės palinkėtų lietuviams? 

Verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius išdavė, kad šie metai jam buvo labai aktyvūs. Veiklų gausoje besisukantis vyras aplinkiniams linki atsipalaiduoti ir labiau branginti kitus. 

„Palinkėčiau tiek sau, tiek aplinkiniams didesnio atsipalaidavimo – ne tokio bėgimo, lėkimo. Aš sau tai žadu kiekvienais metais, tačiau niekaip nepavyksta įgyvendinti. Vienais metais aš sau sakiau, kad turėčiau nebesipriešinti, ir nebesimėtyti į skirtingas puses, bet man vis tai nepavyksta. Manau, kad taip būna daugeliui, tad tikiuosi, šiais metais išmoksime pailsėti“, – linkėjimus žarstė jis.

Žinomas vyras pasakojo, kad pastaruoju metu jautėsi pavargęs nuo nesibaigiančių renginių ir kelionių, tačiau po trumpų atostogų į viską vėl pradėjo žiūrėti kitomis akimis.

„Labai tikiuosi, kitais metais turėti daugiau tokių atostogų, kokias turėjau dabar. Po jų grįžau labai laimingas, nes visiems reikia laiko sau. Tik tada supranti, kokie tau svarbūs kiti žmonės ir nesvarbu, kad prieš tai galvojai, jog labai pavargai nuo bendravimo ir vaikščiojimo į renginius. Todėl dar norėčiau palinkėti labiau branginti, labiau vertinti vieniems kitus“, – mintimis dalijosi R. Širvinskas-Makalius.

 

35-erių vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė tikisi, kad šie metai bus puikūs. Moteris pasakoja, kad po kelerius metus trukusio sunkaus etapo, kitaip būti ir negali.

„Šie metai bus mano, nes aš esu gimusi Žiurkės metais. Tai yra beprotiškai geri metai, tai – metai, kai galite susimąstyti apie taupymą, apie ateities kūrimą ir finansų planavimą. Manau, kad tai puikus metas pradėti taupyti ir eiti svajonės link, ką aš ir darau visą gyvenimą. 

Tai metai, kai reikia pasvarstyti apie gerovę, tad linkiu kitiems nepamesti galvos, būti taupesniais ir svajoti, nes svajonės išsipildo. Pažiūrėkite, ir mano svajonės išsipildė. Tik nepamirškite, tingėjimas nėra geroji savybė“, – rėžė moteris.

Praėjusių metų balandį vaikelio susilaukusi televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė lietuviams linki pamilti save. Pasak moters, tik mylintis save žmogus geba dalytis džiaugsmu su aplinkiniais.

„Visiems norėčiau palinkėti būt nuoširdesniais ir, žinoma, meilės. Visų pirma, linkiu, kad žmonės mylėtų save, nes kai asmuo myli save – tai gali mylėti ir kitus. Be viso to, atjautos, nebijoti ištiesti pagalbos ranką ir tokių žmogiškų dalykų, kurie man atrodo patys svarbiausi“, – šyptelėjo žinoma moteris. 

Dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė atviravo, kad šiais metais užsibrėžė tikslą rasti įdomų ir sveikatai naudingą užsiėmimą.

„Artėjant Naujiesiems metams dažnai sau kažką pasižadame. Kartais laikytis pažadų mums pavyksta, o kartais nelabai. Šie metai – ne išimtis. Aš pati turiu išsikeltų tikslų.

Vienas jų – su šeima rasti tokį užsiėmimą, kuris būtų naudingas sveikatai ir tuo pačiu smagus laiko praleidimas visiems drauge. Pradžioje, manau, bandysime pasivažinėjimus parke su dviračiais bent kelis kartus per savaitę. Jeigu mano mažiesiems tai bus dar nelabai įdomu – keisiu tai į pasivaikščiojimus gryname ore. Siekis tik vienas – su visa šeima produktyviai leisti laiką kartu“, –mintimis dalijosi ji. 

Žinoma moteris ragino ir aplinkinius susirūpinti savo sveikata, o prieš Naujuosius metus išsikeltų tikslų neatidėlioti. 

Raginu ir jus ateinančiais metais pradėti šeimą ar tiesiog save patį vesti sveikesnio gyvenimo link. Kiekvienam palinkėčiau nepagailėti laiko ir jau metų pradžioje pasidaryti pačius būtiniausius sveikatos tyrimus, o tada jums patiems bus daug paprasčiau išsirinkti, ką reikia tobulinti – ar mitybą, ar didinti fizinį aktyvumą.

O kodėl sakau metų pradžioje? Nes labiausiai užsispyrę kažką keisti būname būtent tada, o jeigu prabėga mėnuo, metų ketvirtis, tuomet vėl pagalvojame, kad gyvenimas teka sena vaga ir pradėsime nuo kitų metų, tad nelaukite.

Galbūt kiti metai tikrai atneš jums puikius pokyčius, pojūčius ir naujus atradimus“, – socialiniuose tinkluose rašė I. Puzaraitė-Žvagulienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder