"McDonald's" vyriausiasis šefas: mūsų produktai nėra nesveiki

"McDonald's" vyriausiasis šefas: mūsų produktai nėra nesveiki

Greitojo maisto restoranų tinklo "McDonald's" vyriausiasis šefas Danielis Kudro (Daniel Coudreaut) pareiškė nemanąs, kad kurie nors iš restorano meniu siūlomi valgiai yra nesveiki, rašo "telegraph.co.uk".

Neseniai duotame interviu jis paneigė atsakomybę už JAV nutukimo epidemiją ir tiesmukai pareiškė: "Mūsų meniu nematau nė vieno valgio, kuris būtų nesveikas".

D. Kudro tikriausiai yra pats įtakingiausias šefas JAV, atsakingas už maždaug 26 mln. valgių kasdien.

Jis nesijaudina dėl "McDonald's" vaidmens kovoje su nutukimu ir didžiausią dėmesį atkreipia į pasirinkimą, pusiausvyrą ir saiką.

Anot D. Kudro, mėsainiai, keptos bulvytės ir pieno kokteiliai gali būti įtraukti į sveiką mitybą.

"Manau, kad jeigu rytoj uždarytume visus "McDonald's" restoranus, nutukimo problema niekur nedingtų", - interviu pažymėjo jis.

Nepaisant to, D. Kudro jaučiasi atsakingas už savo 11 ir 7-erių metų amžiaus vaikus. Jiems "McDonald's" leidžiama valgyti tik kartą per savaitę, o pats D. Kudro tikina nuolatos besirūpinantis jų mityba.

D. Kudro prie "McDonald's" komandos prisijungė 2004-aisiais, tais pačiais metais, kai Morganas Spurlokas (Morgan Spurlock) su savo filmu "Super didelis aš" "McDonald's" klientų ratą pats to nenorėdamas padidino 1 mln.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder