Nauja Hillary Clinton šukuosena kursto aistras

Nauja Hillary Clinton šukuosena kursto aistras

Nauja Hilari Klinton (Hillary Clinton) šukuosena vėl tapo paskalų tema Jungtinėse Valstijose. Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje JAV valstybės sekretorė pasirodė su nauja šukuosena ir iš karto sukėlė komentarų audrą, rašo "www.spiegel.de".

Stebėtojai prie H. Klinton šukuosenos kabinėjasi nuo tada, kai ji praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio pradžioje greta savo vyro Bilo Klintono (Bill Clinton) pasirodė ant politikos parketo. Dabar jos plaukai užkliuvo vėl. JT būstinėje 62 metų JAV valstybės sekretorė pasirodė neįprastai ilgais plaukais ir sidabrinės spalvos segtuku.

Su šia nauja šukuosena H. Klinton sulaužė nerašytą įstatymą, skelbia britų "Times". Anot jo, tam tikro amžiaus moterys, jei nori atrodyti rimtos, nešioja tik trumpus plaukus.

"Washington Post" pabrėžia, kokia "radikali" ši šukuosena yra moteriškam elitui Vašingtone. Nes ilgi plaukai simbolizuoja jaunystę, moteriškumą ir seksualumą, o ne tai, kokia paprastai vaizduojama H. Klinton.

"Times" primena, kad H. Klinton savo šukuoseną ypač dažnai keitė pirmaisiais savo gyvenimo Baltuosiuose rūmuose matais. Tai esą rodė jos abejones savimi. Tik po Levinski (Lewinsky) aferos ir kai H. Klinton pati pradėjo kandidatuoti į politinius postus, "į jos plaukus grįžo ramybė".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder