Parlamentarai prašo užtikrinti tinkamą finansavimą Lietuvos zoologijos sodui

Parlamentarai prašo užtikrinti tinkamą finansavimą Lietuvos zoologijos sodui

Liberalų sąjūdžio frakcija kartu su kitais Seimo nariais kreipėsi į Vyriausybę, prašydami Lietuvos zoologijos sodo savininko teises ir pareigas palikti Aplinkos ministerijai bei kartu įvertinti galimybę Zoologijos sodui suteikti nacionalinio zoologijos sodo statusą, nes tai vienintelis tokio pobūdžio Zoologijos sodas Lietuvoje, kuris reikalauja ir atitinkamo statuso.

"Tik Zoologijos sodo buvimas Aplinkos ministerijos žinioje bei nacionalinio statuso suteikimas gali užtikrinti šios įstaigos integravimą į europinio lygio zoologijos sodų sistemą, užtikrinti reikiamą finansavimą bei pritraukti ne tik Lietuvos gyventojus, bet ir turistus iš kitų užsienio valstybių ", - sako parlamentaras Erikas Tamašauskas.

Lietuvos zoologijos sodas Aplinkos ministerijai buvo perduotas 2010 m. birželio pabaigoje.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas šių metų vasario mėnesį kreipėsi į Vyriausybę, siūlydamas apsvarstyti galimybę Lietuvos zoologijos sodą perduoti Kauno miesto savivaldybei.

Kauno miesto savivaldybė dar anksčiau buvo išreiškusi aiškią poziciją, jog ji nėra pajėgi išlaikyti tokios įstaigos ir užtikrinti tinkamo jos finansavimo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder