Po skrydžio miegantis keleivis liko užrakintas lėktuve

Po skrydžio miegantis keleivis liko užrakintas lėktuve

Tomas Wagneris, šeštadienį keliavęs iš Luizianos valstijos į tarptautinį Hiustono oro uostą, skrydžio metu užmigo. Lėktuvui nusileidus Teksase, miegančio vaikino nepastebėjo nei lėktuvo įgula, nei kiti keleiviai, rašo telegraph.co.uk.

„Aš pabudau, o visos šviesos buvo išjungtos. Nesupratau, kas vyksta. Galvojau, kad šviesos išjungtos, nes tuoj leisimės“, – pasakojo T. Wagneris.

Supratęs, kad yra užrakintas, vaikinas paskambino savo merginai ir paprašė, kad ji padėtų jam ištrūkti iš tuščio lėktuvo. Taigi ji susisiekė su oro linijų bendrove ir maždaug už pusvalandžio vaikinas buvo išlaisvintas. Jis pavėlavo į kitą skrydį – vaikinas planavo persėsti į kitą lėktuvą ir skristi į Kaliforniją, tačiau nebespėjo.

„ExpressJet“ oro linijos paskelbė pareiškimą, patvirtinantį, kad įvyko šis incidentas, bei pažadėjo, kad bus ištirta, kaip galėjo nutikti toks nesusipratimas.

Oro linijos pasirūpino T. Wagnerio nakvyne viešbutyje bei skyrė 250 dolerių kompensaciją, kad vaikinas galėtų tęsti savo kelionę ir galiausiai pasiektų Kaliforniją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder