Robbie Willamsas vedė savo mylimąją Ayną Field

Robbie Willamsas vedė savo mylimąją Ayną Field

36 metų muzikos žvaigždė Robis Viljamsas (Robbie Williams) šeštadienio popietę Beverli Hilse vedė penkeriais metais jaunesnę savo mylimąją Aidą Fyld (Ayda Field). Apie tai pranešė britų ir amerikiečių žiniasklaida.

Londono laikraštis "Daily Mail" savo interneto svetainėje paskelbė neryškią nuotrauką, kurioje įamžinti jaunieji, kurie tikrai gali būti Robis ir Aida. Žiniasklaida cituoja anoniminius šaltinius iš poros aplinkos, anot kurių, abu jaunavedžiai yra be galo laimingi.

"Kol nebuvo sutikęs Aidos, jis nežinojo, ką reiškia būti tikrai laimingu", - "Daily Mail" sakė nuotakos draugė.

Robis ir Aida artimai bendravo beveik ketverius metus. Tačiau ir sekmadienį nebuvo oficialaus patvirtinimo apie įvykusias vestuves.

JAV žurnalas "People" rašo, kad britas R. Viljamsas ir turkų kilmės amerikietė Aida susituokė dalyvaujant 75 artimiesiems ir draugams. Prabangi popžvaigždės vila buvo išpuošta gėlėmis, teigia laikraštis "Mirror". Nuotaka esą vilkėjo baltą suknelę, o jaunikis - juodą smokingą.

Liudininku buvęs geriausias Robio draugas Džonatanas Vilksas (Jonathan Wilkes) pasakė jaudinančią kalbą. Britų bulvarinis laikraštis "Sun" pranešė, kad vėl susivienijusios grupės "Take That" nariai savo draugui ir kolegai įteikė emocingą vaizdajuostę su svarbiausiomis jų bendros karjeros grupėje stotelėmis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder