S.Skvernelis nenori būti R.Karbauskio šešėliu

S.Skvernelis nenori būti R.Karbauskio šešėliu

„Saulius Skvernelis mandagiai atmetė „valstiečių" lyderio Ramūno Karbauskio pasiūlymą tapti šešėlinės vyriausybės premjeru. Kuo gi Skverneliui neįtiko senas bendražygis? Sako, viskuo įtiko, bet norisi vadovauti didesniam šešėliui, apimančiam visą opoziciją. Iš esmės vyksta matavimosi šešėliais varžybos", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Būtų visai logiška, jei Skvernelis taptų premjeru Karbauskio sukurtame šešėlyje. Juk dar visai neseniai jis buvo tikras premjeras Vyriausybėje, kurią sukūrė ne kas kitas, o „valstiečių" lyderis.

Į Vyriausybės rūmus Skvernelis ėjo, bet į šešėlį - ne. Tai kur šuo pakastas? Skvernelis tikina, kad teko mandagiai atsisakyti, nes jis norėjo konstruoti šešėlinę vyriausybę iš visų opozicinių partijų.

Toks požiūris irgi visai logiškas. Juk jei Skvernelis taptų „valstiečių" šešėliu, faktiškai tai reikštų, kad jis yra Karbauskio šešėlis. Visa opozicija - kas kita.

Tapęs kelių partijų šešėliu, Skvernelis galėtų išdidžiai sakyti Karbauskiui: štai, mano šešėlis didesnis. Tokį būtų ne gėda parodyti kolegoms ir draugeliams.

Sidebar placeholder