Trečiadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų
Trečiadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.31, leidžiasi 18.41. Dienos ilgumas – 11.10.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kai tėvynė pavojuje, niekas neturi teisių, visi turi tik pareigas“ (Ž. B. Lakorderas).

**************

Astrologinė prognozė spalio 7-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Aktyviai reikšitės tarp artimųjų ir pažįstamų. Turėkite omenyje, kad norėdami ką nors laimėti ar gauti, turite pajėgti adekvačiai atsilyginti arba pasiremti rimtais argumentais.

JAUTIS. Norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tai šaunu, tačiau galite neapskaičiuoti savo galimybių ir išleisti per daug pinigų. Arba situacija bus tokia, kad kiti žmonės stengsis jumis pasinaudoti ar elgsis kažkaip veidmainiškai, nemoraliai.

DVYNIAI. Išlaidausite sveikatos arba grožio, įvaizdžio reikmėms. Dėl to šiek tiek nerimausite. Verčiau nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Labai lengva tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais.

VĖŽYS. Galite sulaukti žinių iš nepažįstamų žmonių ar valdininkų. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų pagundų kils problemų. Lengva susigadinti reputaciją bei pasigauti infekciją.

LIŪTAS. Regis, kils moralinių ir vertybinių dilemų arba savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių. Galite išgirsti priekaištų, kad jums derėtų keisti save, savo elgesį. Korektiškai bendraukite. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Jeigu būtina, šiandien iš pat ryto tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau naudokitės tomis progomis, kurios įmanomos.

SVARSTYKLĖS. Iš ryto turėtų neblogai sektis. Galbūt planuosite rimtas permainas dėl to, kad taip kreipia aplinkybės. Tikėtina, kad nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio. Venkite aklos finansinės rizikos.

SKORPIONAS. Šiandieną būsite linkę sutrikti, klysti, jeigu teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų ar variantų. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai, kils arši konkurencija ar pan.

ŠAULYS. Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Stenkitės išsaugoti partneriškus santykius, draugystę. Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į intrigų rezgimą ir gandų skleidimą. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Darbo, vaikų, meilės ir sveikatos klausimai šiandien gali spręstis kažkaip ne taip, kaip vylėtės ar planavote. Nesistenkite visko tempti vieni, ypač jei įmanoma dalintis pareigomis su kitais. Abejotiną informaciją patikrinkite.

VANDENIS. Dėl vaikų, šeimos ir darbo, verslo tikėtini išgyvenimai. Atrodys, kad kažkas griūna ar neprognozuojamai krypsta pavojinga linkme. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų įtarimai, pavydas.

ŽUVYS. Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką pertvarkysite, keisite. Tai gali kainuoti daugiau nei apskaičiavote. Yra pavojus, kad per daug įsikalbėję, prasitarsite apie tai, ką turėtumėte nutylėti savo ir kitų labui.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder