Žvaigždžių kompleksai: dėl ko jaudinasi publikos numylėtinės

Žvaigždžių kompleksai: dėl ko jaudinasi publikos numylėtinės

Kompleksų turi visos merginos, net turtingiausios ir garsiausios. Pasirodo, daugelis gražuolių ir milijonų dievaičių mano, kad gamta jas kaip nors nuskriaudė. Supermodelis Keit Mos nuo jaunystės nekentė savo plokščios krūtinės, Linda Evanželista taip ir nesusitaikė su savo nosies forma, o garsenybių, kurios jaudinasi dėl antsvorio - nesuskaičiuosi.

Problemos dėl Krūtinės

KEIT MOS (Kate Moss) prisipažįsta, kad nuo jaunystės sielojosi, kad negali pasigirti biustu. Nulinis liemenėlės dydis jai keldavo neviltį. Net tapusi modeliu Keit buvo pasirengusi daryti viską, kad tik nereikėtų apsinuoginti iki pusės. Tiesa, minios gerbėjų ir nuotraukos žurnaluose vis dėlto išgydė ją nuo šio komplekso. Šią pergalę K.Mos laiko viena iš svarbiausių gyvenimo laimėjimų. Bet daugelis kitų mūsų sąrašo herojų taip ir nesugebėjo įveikti nevisavertiškumo jausmo...

Užkliuvo nosis

LINDA EVANŽELISTA (Linda Evangelista), supermodelis su garsiuoju "katės" žvilgsniu, sielojasi dėl savo nosies. Bendraklasiai Lindos nosį dėl pernelyg plačių šnervių ir storo galiuko praminė "kastuvu". Net darbas ant garsiausių pasaulio pakylų ir milijoniniai honorarai neįtikino Lindos, kad jos nosis - kuo puikiausia.

Dieta - iki anoreksijos

VIKTORIJA BEKHEM (Victoria Beckham), trijų vaikų mama ir vieno iš gražiausių planetos vyrų žmona yra labai kompleksuota asmenybė. Jaunystėje Viki taip fanatiškai kovojo su "nereikalingais" kilogramais, kad galų gale užsidirbo anoreksiją. Dabar dainininkė ir modelis gėdijasi savo liesumo. "Kartais noriu užsimauti džinsus pažemintu liemeniu, bet suprantu, kad tai atrodys tiesiog siaubingai", - skundžiasi ji. Taip pat jos trūkumų sąraše: spuogai, aštrūs dantukai (būtent dėl jų daugumoje nuotraukų Viktorija atrodo tokia niūri - ji tiesiog stengiasi viešumoje nesišypsoti!), nuospaudos ant kojų.

Nekenčia savo pėdų

PERIS HILTON (Paris Hilton) taip pat nekenčia savo pėdų. Už savo modelio ūgį (173 cm) Peris "sumokėjo" atitinkamu avalynės dydžiu. Įvairiais duomenimis, mergina avi 42-44 dydžio batus. Garsenybė stengiasi prieš kameras pozuoti taip, kad jos pėdos nepatektų į kadrą, ir skundžiasi, kad net madingiausia dizainerių avalynė atrodo prastai, jeigu ji didesnė kaip 40 dydžio. "Parduotuvėse pilna gražių batų, bet kai prašau savo dydžio, atneša kažkokias klouno kurpes", - guodžiasi ji.

Vadino bokštu

UMA TURMAN (Uma Thurman) vaikystėje būdavo erzinama dėl pernelyg didelio ūgio. Dvylikametės būsimosios aktorės ūgis buvo jau 1,80 m ir bendraklasiai ją praminė "bokštu". Nelengva jai buvo ir per patikrinimus pagal klasės žurnalą, mat tėvai mergaitę pavadino ne pačiu įprasčiausiu vardu: Uma Karuna Meta Upekcha Madita.

Kepeninė dešra

Neretai apsiverkusi iš mokyklos grįždavo ir Liv Tailer (Liv Tyler). Paauglystėje aktorė buvo apkūni ir apskrito veido. Liv vardas kelia asociacijas su kepenine dešra (angl. liverwurst). Tad būsimąją garsenybę taip ir pravardžiavo. Tuo metu mergaitė ir įsivaizduoti negalėjo, kad švytės ekrane vaidindama elfų princesę. "Bijodavau prieiti prie veidrodžio ir nekenčiau savo išvaizdos", - prisipažįsta ji.

Gėdijasi klubų

Apskritai žvaigždės dėl apkūnumo jaudinasi ne rečiau kaip mes. Kai kas skundžiasi atsikišusiu pilvuku, kai kas - per storais klubais ir celiulitu. Pavyzdžiui, vargu ar pamatysite LILI ALEN (Lily Allen) aptemptais džinsais. Dainininkė labai gėdijasi savo klubų. "Dėl klubų ir kojų man tenka visą laiką vilkėti sukneles", - sako ji.

Save vadina "varliuku"

SKARLET JOHANSON (Scarlett Johansson) mano, kad jos kojos storos ir apskritai yra per stora. Aktorei taip nepatinka jos išvaizda, kad save vadina ne kitaip kaip "varliuku". Net pasaulinio sekso simbolio titulas Skarlet neprivertė patikėti savo patrauklumu!

Įsivaizduojamas pilvas

Liekna NIKOLĖ KIDMAN (Nicole Kidman) savyje aptiko pilvą ir kankinasi dėl jo ne vieną dešimtį metų. Aktorė skundžiasi, kad šį jos trūkumą visą laiką pastebi žurnalistai. Jiems tai yra proga kas kartą paskleisti gandus, kad žvaigždė nėščia.

Nepatenkinta figūra

DŽESIKA ALBA (Jessica Alba) į klausimą apie figūrą liūdnai atsidūsta ir prisipažįsta: "Mano krūtinė nukabo, o dar celiulitas, klubai per platūs". O juk 2008 m. Dž.Alba pateko į "Hot 100 Maxim" 34-ąją vietą, taip pat žurnalas "GQ" ją pavadino "viena iš 25 seksualiausių visų laikų aktorių pasaulyje". Ir iš kur tokie kompleksai?

Veidordyje mato baisią moterį

DŽULIJA ROBERTS (Julia Roberts), viena iš daugiausiai uždirbančių Holivudo aktorių, prisipažįsta, kad veidrodyje mato "baisią liesą moterį su maišais po akimis". Nei audringas asmeninis gyvenimas, nei gražuolių vaidmenys neįtikino jos priešingai.

Įsitikinusi - visos gražios

Kompleksuojančių žvaigždžių sąrašą galima tęsti ir tęsti. Norėtųsi, kad ši informacija kiekvienai moteriai taptų dingstimi susimąstyti: ar verta save kankinti dėl tikrų ar tariamų trūkumų, gal geriau tiesiog džiaugtis gyvenimu ir ieškoti savo grožio? Kaip sako ŠERON STOUN (Sharon Stone): "Jei tu protinga, būsi ir graži. Negražių nėra. Kai kas gražus kaip rožė, o kai kas - kaip kaktusas".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder