5 įtraukiantys serialai apie verslą ir pinigus
5 įtraukiantys serialai apie verslą ir pinigus

Reklamos vilkai (org. Mad man, 2007 m.)

2007–2015 metų serialas, pelnęs net 5 auksinius gaublius ir begalę apdovanojimų bei nominacijų. Tai vykdomojo prodiuserio Matthew Weinerio, išgarsėjusio klasika tapusiu serialu „Sopranai“, darbas. Serialas nukelia į 7-to dešimtmetį Niujorką, kuriame vaizduojama reklamos profesionalų grupės beprotiškas gyvenimas.

Silicio slėnis (org.Silicon Valley, 2014 m.) 

Tai amerikiečių serialas apie penkis programuotojus, kurie sugalvojo įkurti savo įmonę Silicio slėnyje. Jauni vyrai turi visas galimybės pasiekti sėkmę, bet nemoka su ja elgtis, o dėl to kyla įvairių kurioziškų situacijų.

„Paveldėjimas“ (org. Succession, 2018)

Seriale vaizduojama žiniasklaidos magnatų šeimos istorija, kupina intrigų, įtampos bei nuožmios kovos dėl valdžios. Naujienų portalas „The Guardian“ „Paveldėjimą“ išrinko geriausiu 2019 metų serialu.

Dirbančios mamos (org. Working moms, 2017 m.) 

Šiame seriale išryškėja keturios labai skirtingos moterys, kurios bando suderinti darbą, šeimos gyvenimą ir meilės nuotykius šiuolaikiniame Toronte, Kanadoje. Linksmas ir smagus, pilnas netikėtų situacijų serialas privers nusijuokti. Galbūt įvairiose situacijose atpažinsite save ar savo pažįstamus.

Milijardai (org.Billions, 2016)

Tai dramos ir veiksmo mėgėjams skirtas serialas apie Niujorke vykstančias intrigas tarp ambicingo finansininko ir principingo JAV prokuroro. Jame atskleidžia vyraujančios socialinės ir teisėsaugos problemos. Įdomu tai, jog serialas buvo sukurtas remiantis JAV prokuroro Preeto Bharara ieškinio motyvais ir teisinėmis kovomis su rizikos fondų magnatu Stevu Cohenu.

Sidebar placeholder