Filmas apie Hugh Hefnerį

Filmas apie Hugh Hefnerį

Pamela Anderson rado būdą įamžinti savo vardą - atidaryti striptizo klubą. Savo įstaigą Pem nusprendė pavadinti "Laplandija".

Daugeliui toks pavadinimas gali pasirodyti gana keistas, tačiau Anderson paaiškino, kad jos prosenelis gimė Suomijoje ir klubą ji pavadins jo garbei. Šiuo metu Pamela yra Suomijoje su savo tėvu. Savo tinklaraštyje ji paskelbė: "Čia mūsų tėvynė. Aš vaikščiosiu į sauną. Gelbėkite mano kepenis."

Nauji reklamos "veidai"

Liepos 1 d. pagrindinę Niujorko aikštę Times Square papuoš daugybė nuogų sėdynių. Jos taps naujos didžiulės reklamos kampanijos ašimi. Reklamą ant istorinių miesto pastatų patalpins unitazų bei kitų tualeto reikmenų gamintojas.

Kad amerikiečių rinkoje išpopuliarintų savo unitazus ir bidė, japonų firma "toto Washlet" reklamai išsipirko didžiulį plotą ant išorinės namo dalies. Gigantiškas plakatas užims dviejų aukštų plotą trijose pastato pusėse. Reklamos plakatai vaizduos daugybę apnuogintų sėdynių, atseit besišypsančių praeiviams. Ar šie draugiški naujos reklamos "veidai" patiks didmiesčio gyventojams, lieka tik spėlioti...

Parengė Olga Beleičeva

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder