Keliaujame paskui spalvas
Keliaujame paskui spalvas

Praėjus niūriai žiemai, daugelis jau pradėjo planuoti savo keliones, ieškoti pigių bilietų, užsisakinėti viešbučius, o ateinantis šiltas pavasaris vis artina tą akimirką, kai teks atidaryti savo spintą ir nustebti, kad ten kažko trūksta.

Prekybos centras BIG2 kviečia ne tik nuspalvinti savo garderobą madingiausiomis pavasario spalvomis, bet ir gundo ruoštis vasaros kelionėms be streso ir su šypsena.

Ir vis dėlto: ką aš pamiršau? Ar pasirūpinau visomis smulkmenomis prieš išvykdamas?

Nuotraukas puošia ne tik architektūra

Nesvarbu, ar keliausite darbo reikalais, ar vyksite atostogauti, kelionė neturi varginti. Keliautojų apklausų rezultatai rodo, kad nėra nieko labiau varginančio nei sunkus ir nepatogus kelioninis krepšys ar prastos kokybės lagaminas, kuriam lyg tyčia išvykus nulūžta ratukas ar nutrūksta rankena.

Ar galite įsivaizduoti save svetimame mieste ieškantį naujo ir patogaus lagamino?

O juk kelionė - tai laikas, kurio neturėtų gadinti tokios, atrodytų, smulkmenos, tačiau galinčios paversti ją nepakenčiama. Parduotuvė HEROS, prekiaujanti madingais ir patikimais lagaminais, siūlo išeitį: pasirūpinti itališka kokybe neišleidžiant visų kelionpinigių.

Lagaminas nebėra "talpi kelioninė dėžė su ratukais". Jam keliami itin dideli reikalavimai: lagaminas turi būti funkcionalus bei kokybiškas, taip pat jis turi tapti vienu svarbiausių kelionės aksesuarų.

Įdomu tai, kad daugelis žmonių labai panašius reikalavimus kelia telefonams ir kompiuteriams, reikalaudami ir patikimumo, ir išskirtinumo, bet geroje kelionėje dažnai tenka susirasti naujų draugų: telefoną ir kompiuterį iškeisti į lagaminą ir fotoaparatą.

HEROS siūlo rinktis italų bendrovę "Roncato", visada žengiančią koja kojon su mada. "Roncato" pristato gaivią ir spalvotą lagaminų kolekciją, dėl kurios ne tik madų sostinė Milanas, bet ir visa Italija jau seniai pametė galvą.

Pilki, juodi lagaminai - tai praeitis, o šiandien spalvų ir vaizdo pasaulyje daugelis renkasi galimybę išsiskirti, spalva išreikšti savo pomėgius, įvaizdį.

Ryškiaspalviai lagaminai skirti tiems, kurie nebijo išsiskirti iš minios, jaučiasi laisvi, pasiryžę patirti daug nuotykių. Juk ir žiūrint kelionines nuotraukas smagiau matyti save su ryškiaspalviu lagaminu, net jei ir grįžai iš lietingo Londono. O jei dar bendradarbės paklaus, kur pirkai tokį gražų lagaminą, ilgai galvos sukti neteks.

Akiniai nuo saulės: nežinai, kada jų prireiks

Kraunant drabužius į naują lagaminą, nereikėtų pamiršti kito svarbaus aksesuaro - akinių nuo saulės.

Akiniai nuo saulės ne tik puošia veidą ir apsaugo akis nuo kenksmingųjų ultravioletinių spindulių, bet ir kuria kiekvieno stilių. O jei saulė lankomoje šalyje pasirodo ne taip jau ir dažnai, stilingai pasislėpti po audringo vakarėlio - tikrai svarbu.

Šiandien jie derinami ne tik prie veido formos ar drabužių; akiniai nuo saulės taip pat padeda atspindėti jūsų nuotaiką ar įspūdį, kuriuo tikitės priblokšti nepažįstamąjį. Optikos salono "Microlin optika" pavasario - vasaros sezono kolekcijoje rasite įvairiausių vardinių dizainerių akinių: keliančių šypseną ir padarančių jus solidesnius; juk niekas nežino, kada pradės šviesti saulė, nežino, kokį įspūdį reiks sukurti ryt.

Spalvoti - ne tik maudymosi kostiumėliai

Šiltuoju metų sezonu keliaujant itin svarbūs tampa maudymosi kostiumėliai, tačiau nereikėtų pamiršti ir nedidelės dailiosios lyties atstovių paslapties, kuri nors ir slepiasi po drabužiais, tačiau suteikia pasitikėjimo savimi ir pabrėžia moteriškumą.

Susimąstėte? Apatinis trikotažas leidžia moterims jaustis patogiai ne tik dieną, bet ir naktį.

Naujai duris prekybos centre BIG2 atvėrusi parduotuvė "Svaja Lingerie" kviečia apsilankyti visas dailiosios lyties atstoves bei apžiūrėti pirmą kartą į uostamiestį atvežtą naujausią Europos mados sostinių - Paryžiaus ir Milano - dizainerių pristatytą "Baci lingerie" kolekciją "Black label".

"Esi graži ne tik dieną, bet ir naktį", - tokie vyro žodžiai suintriguotų ne vieną moterį.

 

O jei jau sulaukėme nakties ar vakaro, nebūkime tokie drovūs. Parduotuvėje rasite pikantiškų aksesuarų, pirštinaičių, skraisčių, juostų kojinėms, peniuarų, kimono... Parduotuvės siūlomų spalvų paletė atitiks net pačios išrankiausios klientės norus: čia rasite ir klasikinės baltos, gundančios juodos, itin madingos šokolado spalvos - skirtos tikrosioms viliokėms.

Šiems apatiniams sukurti naudojamos tik ploniausios ir švelniausios, aukščiausios kokybės medžiagos - satinas, tiulis, nėriniai. "Baci" - gundantys ir sykiu praktiški, tinkami bet kur ir bet kada.

Leistis į kelionę - kaip ir gyventi: svarbiausia - žinoti, ko nori ir kas esi, o viskuo kitu šį pavasarį leiskite pasirūpinti ryškioms spalvoms.

Jei jau spalvos užvaldė madą, teužvaldo ir mus, bėgančius paskui ją ir visada keliaujančius.

 

Sidebar placeholder