Lietuviai "A-Twins" sužavėjo Kremlių

Lietuviai "A-Twins" sužavėjo Kremlių

Praėjusią savaitę Maskvoje lietuvių stilistų Andriaus Mašausko ir klaipėdiečio Anatolijaus Pajanok kolekcija "-SHAPED+" buvo pristatyta tarptautiniame grožio renginyje "Alternative Hair Show Russia".

Garbę pristatyti ne vieną darbą, o visą kolekciją šio šou metu "A-Twins" meistrai pelnė praeitais metais Londone, tapę "International Visionary Awards 2010" konkurso nugalėtojais.

"Jaučiuosi puikiai, nes šįkart mes pirmąkart pristatėme savo "A-Twins" prekės ženklo kolekciją. Tai yra didžiulis pripažinimas, nes šį kartą ne mes važiavome žiūrėti, ką įdomaus sugalvojo kiti, bet Maskvoje susirinko tie, kurie norėjo įvertinti, ką naujo mes pristatysime. Praeitų metų pergalė mums atvėrė duris į platesnius vandenis. Įvaizdžio kūrimo meistrų gildijoje mes tapome žinomi, kviečiami. Todėl neslėpsiu, kad jaučiamės stovintys pačiame įvaizdžio kūrimo olimpe", - teigė stilistas Anatolijus Pajanok.

"Per metus gimė moderniosios architektūros formų tikslumo ir švarumo įkvėpta kolekcija "-SHAPED+", sužavėjusi tiek Rusijos renginio kuratorių Dimitrijų Vinokurovą, tiek paties šou įkūrėją Tony Rizo. Neabejingi mūsų kūrybai liko ir renginio prezidentas Anthony Mascolo bei pasaulinio garso grožio akademijų "Sanrizz", "Saco", "Tigi" meistrai. Grynas moderniosios architektūros skaidrumas (kaip Zaha Hadid darbuose) ir koncentruota forma aukštyn kylančios šukuosenos (modeliui pasisukus) atidengia netikėtus spalvų blyksnius", - sakė įvaizdžio meistras Anatolijus Pajanok.

"Alternative Hair Show Russia" yra tarsi stiliaus kūrėjų ateities vizijų koncentratas, įkvėpimo šaltinis. "Todėl norėjome, kad kolekcijoje atsispindėtų tai, kas aktualu šiandien ir rytoj, tai, kas gali pasirodyti netikėta ir truputį hiperbolizuota, paliktų įspūdį ir kartu nebūtų perkrauta. Norėjome, kad kiekvieno modelio išpildymas būtų švarus ir preciziškas", - pasakojo "A-Twins" koordinatorė Ieva Mašauskienė.

"Kolekcija susilaukė itin daug dėmesio. Teigiamai įvertintas idėjos išbaigtumas, naujumas ir netikėtumas. Renginys per pastaruosius porą metų itin išaugo, todėl jautėme, jog šįkart atstovaujame ne tik savo komandai, bet ir savo šaliai. Tai ypač pajutome šiemet, kai šalia kiekvienos komandos pavadinimo buvo rašoma ir jos šalis. Šalia mūsų šalies pavadinimo ryškiai švietė Lietuvos vėliava", - sakė "A-Twins" koordinatorė Ieva Mašauskienė.

Lietuvių stilistų triumfą įgyvendinti padėjo ne tik rėmėjai - UAB "Boslita ir Ko" ir Kauno miesto savivaldybė, bet ir savanoriškai prie projekto savo talentu prisidėję kiti kūrėjai: modeliams drabužius siuvo "KristiAndress" komanda, modernia choreografija pasirūpino Marijanas Staniulėnas, muzika ir 3D šukuosenų projekcijas kūrė Aleksandras Chiudinskij, makiažą atliko maskviečiai Olga Malysheva ir Michailas Vidyaev, fotografavo Tomas Vyšniauskas, įamžinęs ne tik renginį, jo užkulisius, bet ir po šventės surengęs įvaizdinę kolekcijos fotosesiją.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder