Paprastos šukuosenos Naujųjų vakarui

Paprastos šukuosenos Naujųjų vakarui

Šventinė šukuosena nebūtinai reiškia sušukavimą grožio salone. Kai kurias idėjas galime įgyvendinti ir pačios, žvilgtelėjusios į 2013/2014 m. mados tendencijas.

Duoklė Arklio metams

Plaukai, suimti į uodegą, - ypač aktuali šukuosena. Tam pirmiausiai reikia ištiesinti plaukus tiesintuvu. Šukuodamos atgal palikite kelias sruogas laisvas. Suimkite plaukus ties pakaušiu ir vieną sruogą apvyniokite aplink uodegą. Greita ir seksualu!

Gražiai atrodys ir vadinamoji "išversta uodega". Plaukus suimkite, paskui lengvai atlaisvinkite gumelę ir nuleiskite žemyn. Plaukus ties pagrindu padalinkite į dvi dalis, pakelkite "uodegą" į viršų ir prakiškite pro ertmę.

Jeigu norite sukurti romantišką įvaizdį, lygius plaukus suriškite dviem gumelėmis - viršuje ir apačioje.

Valentino

Kuodelis

Ypač madingas ant podiumų, demonstruojant šio sezono kolekcijas, buvo žemai susuktas kuodelis iš supintos kasos. Fiksuojame smeigėmis.

Aukštą kuodą darome taip: suimame plaukus į kasą ties pakaušiu, fiksuojame gumele, sukame į kupstą, prismaigstome smeigių ir papurškiame laku.

Moderni šukuosena trumpiems plaukams

Jeigu esate trumpaplaukė, Naujųjų šventei paprasčiausia būtų papuošti plaukus nedidele tiara arba segtuku su kristalais. Tačiau jei norite ko nors išskirtinio, pabandykite Marko Džeikobso (Marc Jacobs) variantą.

Bet kuri trumpa šukuosena (jeigu plaukai smarkiai filiruoti) reikalauja kruopštaus tekstūravimo. Šiai šukuosenai (nuotraukoje), kad plaukų apimtis būtų didelė ties šaknimis, kirpėjai drėgnus plaukus dengė lako ir putų mišiniu.

Išdžiovinusios fenu, sausus plaukus dar kartą padenkite putomis - kiekvieną sruogą atskirai.

Marc Jacobs

A la Sofi Loren

Sicilietiška jaunos Sofi Loren šukuosena buvo viena populiariausių demonstruojant 2013 m. rudens-2014 m. žiemos kolekcijas.

Plaukai turi būti švarūs, bet ne ką tik išplauti. Užpurkškite šiek tiek lako ir sušukuokite. Pakelkite kuokštą ir padarykite iš jo "kiaušinį". Sutvirtinkite konstrukciją smeigėmis. Chaotiškai ištraukite keletą sruogų ir apipurkškite blizgiu laku.

Zuhair Murad

Kaip vaikystėje

Kitas paprastas ir senas būdas, kurį demonstravo modeliai pristatydami 2013-2014 m. kolekcijas, - daugybės kasyčių supynimas nakčiai. Išleidusios jas kitą dieną turėsite purią šukuoseną ir puikias bangeles.

Priekines sruogas galite susukti į "virvę" ir pritvirtinti ties smilkiniais arba ant pakaušio.

Prisiminkime vaikystę!

Manish Arora

Kriauklytė

Ypač puošni ir elegantiška šukuosena, kurią pademonstravo Džordžijaus Armanio (Giorgio Armani) kolekciją pristatę modeliai.

Sušukuokite plaukus į vieną pusę. Papurkškite ant jų šiek tiek terminės apsaugos priemonės ir su garbanotuvu sukite plaukus keletą centimetrų žemiau nuo šaknų. Šone sruogas prismeikite taip, kad suformuotumėte nerūpestingą kriauklytę.

Giorgio Armani

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder