Pavojus ir nekaltybė

18-metė "Ąžuolyno" gimnazijos moksleivė Dovilė Mančaitė ir 20-metė Gitana Plungaitė - dar dvi 2005 metų "Vakarų ekspreso" kalendoriaus merginos.

Dovilė Mančaitė Šukuosena - Anatolijaus Pajanok, makiažas ir fotografija - Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės, aksesuarai - salono "Viva"

18-metė "Ąžuolyno" gimnazijos moksleivė Dovilė Mančaitė ir 20-metė Gitana Plungaitė - dar dvi 2005 metų "Vakarų ekspreso" kalendoriaus merginos.

Grožio namų "Viva" savininkė Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė Dovilei parinkto paslaptingos ir pavojingos moters vaidmenį, o Gitana tapo vėjavaikiška, nerūpestinga ir nekalta mergaičiuke.

"Gitana - tarsi žavus, išdykęs vaikas, kurio akyse šoka velniukai. Ir makiažui, ir papuošalams pasirinkta rožinė spalva.

Žvilgsnis - šiek tiek lėliškas, naudojant daugybę pridėtinių blakstienų.

Žavu, kai moteris gali kerėti daugeliu ginklų. Gitanos ginklas - mergaitiškumas, pažeidžiamumas ir išdėkyliškumas.

Šiai merginai buvo pritaikyti aksesuarai, kurių gaminimo technika yra visiškai nauja. Iš veltinių yra gaminami plaukų, kaklo aksesuarai, puošiami drabužiai, rankinės.

Iš angliškos avių vilnos dizainerė Regina Doseth velia štai tokius šiluma, jaukumu pulsuojančius aksesuarus."

Gitana Plungaitė savo ateitį norėtų susieti su interjero dizainu.

Į "Vakarų ekspreso" konkursą mergina pateko pati apie tai nežinodama.

Jos nuotrauką laikraščiui pateikė Gitanos fotografas. "Jis nusprendė, kad aš labai tikčiau naujajam kalendoriui, - pasakojo mergina. -

Sužinojusi visai nepykau už tokį jo poelgį, gal net savotiškai apsidžiaugiau. Pati vargu ar būčiau išdrįsusi. Man šis dalyvavimas yra svarbus, jaučiu daug dėmesio, o jis labai džiugina, suteikia daugiau pasitikėjimo."

"Nors Dovilė - dar labai jauna mergaitė, panorau jai sukurti pavojingos moters įvaizdį. Todėl buvo pasirinktos juoda bei geltona spalvos.

Šis derinys ilgus amžius buvo laikomas nuodingu ir skelbiančiu pavojų.

Dovilei buvo parinkti labai intensyvios geltonos spalvos papuošalai, kuriuos sukūrė dailininkė Jelena.

Akims dažyti ir plaukams puošti naudotas taip pat juodos ir geltonos spalvos derinys. Buvo labai smagu žaisti tokiomis drąsiomis spalvomis ir jauną, mielą mergaitę paversti pavojinga moterimi."

Dovilė Mančaitė - "Ąžuolyno" gimnazijos abiturientė. "Kol kas dar nežinau, kokias studijas rinksiuosi. Bet viena aišku, kad būsiu humanitarė.

Esu lankiusi mados teatrą "Magrija", šiek tiek žinau apie modelio darbo subtilybes, todėl ateities su šia sritimi nenorėčiau sieti. Laikraščio konkurse dalyvauju norėdama išbandyti savo jėgas.

O jeigu pasisektų tapti viršelio mergina, jausčiausi įvertinta", - sakė Dovilė.

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder