Raštai ir spalvos 2013-ųjų rudeniui
Raštai ir spalvos 2013-ųjų rudeniui

Jei norite neatsilikti nuo mados, geriausias ir efektyviausias būdas atnaujinti savo garderobą yra investuoti į madingą raštą ar spalvą.

Samanos

Nors smaragdinė yra kaip niekad madinga šį rudenį, išbandykite kitą žalios atspalvį, kuris šį rudenį įgauna vis didesnį pagreitį: tai samanų. Šis žemiškos alyvuogių spalvos ir šaltos pilkos spalvos mišinys šiemet tapo unikaliu rudeniniu atspalviu.

Samanų žalią, kaip ir visas kitas neutralias spalvas, galima derinti su daugybe kitų skirtingų spalvų ir atspalvių. Pamėginkite derinti su juoda arba su brangakmenių spalvomis.

Langeliai

Languotos vilnonės skaros raštas amžinai bus mėgstamiausias rudens įvaizdis, o šį sezoną jis dar populiaresnis. Šis raštas dominavo ant podiumų 2013 m. rudens tendencijų pristatymo metu.

Ar esate linkę į rokenrolą, ar mėgstate elegantišką stilių, langeliai jums tiks bet kuriuo atveju.

Leopardai

Leopardo dėmės šį rudenį ypač populiarios. Tačiau ne bet kokios, o padidintos, įmantrios, ryškių spalvų.

Jei nenorite pernelyg šokiruoti, apsiribokite šio rašto aksesuarais, tačiau jei esate leopardų mylėtojai, nesidrovėkite apsivilkti tokio megztinio ar suknelės.

Sniegas

Dėvėti baltus drabužius šaltuoju metų laiku be galo stilinga - tuo šį sezoną yra įsitikinę dauguma dizainerių. Žiemos spalva -viena populiariausių šį rudenį.

Jei turite drąsos, nebijokite apsirengti baltai nuo galvos iki kojų, o jei šitaip atrodydami jaučiatės nejaukiai, pabandykite priderinti baltus aksesuarus. Puikus sprendimas - baltas švarkelis.

Nepamirškite, kad juodos ir baltos kombinacija - tai nemari klasika.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder