4 milijonus lietuvių kvies giedoti 100-mečio himną

4 milijonus lietuvių kvies giedoti 100-mečio himną

Antradienį Valstybės pažinimo centre startuos stambaus masto kampanija, skirta užmegzti tiesioginį ryšį su lietuviais pasaulyje. Tai bus pirmas kartas istorijoje, kai Lietuva ir jos žmonės visomis turimomis šiuolaikinėmis technologinėmis ryšio priemonėmis kreipsis į lietuvius visame pasaulyje su bendru tikslu – pakviesti 4 milijonus liepos 6-ąją kartu giedoti 100-mečio „Tautišką giesmę“, teigiama pranešime.

Pirmąjį tiesioginį vaizdo kvietimą lietuviams visame pasaulyje išsiųs prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Didžiausią kiekį kvietimų lietuviams užsienyje per birželio mėnesį ištransliuos ilgamečiai šios iniciatyvos partneriai – Lietuvos interneto portalai, tarp kurių ir LRT.lt, kita reikšminga kvietimų dalis šimtus tūkstančių lietuvių pasaulyje gali pasiekti per kiekvieną iš mūsų – dalijantis juo per socialinius tinklus ar platformą www.4000000.lt.

Antradienį renginio metu pirmąjį pliūpsnį kvietimų per savo socialinių tinklų paskyras išsiųs tokie žinomi žmonės kaip muzikantas Jurgis Didžiulis, režisierius Olegas Šurajevas, rašytojas ir humoristas Paulius Ambrazevičius, dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė, lenktynininkas Benediktas Vanagas, verslininkas ir visuomenės veikėjas Vladas Lašas, krepšinio treneris Šarūnas Sakalauskas.

Šis renginys – tai unikalios, visą birželį truksiančios pilietinės kampanijos startas. Jos metu kiekvienas iš mūsų kviesdami užsienyje gyvenančius tautiečius turime progą sukurti išskirtinį globalų įvykį ir pajusti, kad esame didesni, nei kada manėme.

Tiesiogiai iš Valstybės pažinimo centro kiemo transliuojamo renginio metu taip pat išvysite interaktyvų dainininko J. Didžiulio pasirodymą bei pokalbį su renginio dalyviais. Jie atvirai dalinsis prisiminimais apie netikėčiausias vietas, kuriose teko sutikti tautiečių ar sugiedoti „Tautišką giesmę“, bei asmeninėmis patirtimis, kurias išgyveno jungdamiesi prie šios modernios mūsų tautos tradicijos.

Tiesioginės transliacijos trukmė – 13.45–15.00 val.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder