Algirdas Butkevičius apie Prezidentės skrydį su "Wizzair": "Tai nelabai normali situacija"

Algirdas Butkevičius apie Prezidentės skrydį su "Wizzair": "Tai nelabai normali situacija"

Premjeras Algirdas Butkevičius, paklaustas, kaip vertina situaciją, kad Prezidentė Dalia Grybauskaitė į buvusios Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Margaret Tečer (Margaret Thatcher) laidotuves skrido su pigių skrydžių avialinijomis "Wizzair", prisipažino nemanąs, jog tai yra normalu.

"Aš manau, kad ji (D. Grybauskaitė - ELTA) gal neturėjo kito pasirinkimo. Norint greičiau nuskristi, kai kada reikia naudotis ir pigių skrydžių avialinijų paslaugomis. Bet aš tai laikau nelabai normalia situacija", - ketvirtadienį interviu "Žinių radijui" sakė Vyriausybės vadovas.

A. Butkevičius taip pat teigė įžvelgiąs naudą, jeigu visuomenė būtų informuojama apie aukštų valstybės pareigūnų skrydžių kainas, tačiau pažymėjo, jog tai būtų gana keblu, nes jie perkami per Viešųjų pirkimų tarnybą.

"Ne (tai būtų naudinga - ELTA), čia ir turi būti atskaitomybė prieš mokesčių mokėtojus, čia nėra vieša paslaptis. Tik tiek, kad reikia kiekvieną skrydį skelbti, o viskas vyksta per Viešųjų pirkimų tarnybą", - sakė Ministras Pirmininkas.

A. Butkevičius sako, kad Lietuva turėtų svarstyti galimybę įsigyti lėktuvą, kuriuo vizitų į užsienį galėtų skraidyti valdžios atstovai.

"Lėktuvas turėtų būti gal ne prezidentinis, bet svarstytinas klausimas, kad tokį Lietuvai reikėtų įsigyti, kuriuo galėtų ir Prezidentė skristi, ir Vyriausybė ar Vyriausybės nariai", - trečiadienį Vyriausybėje sakė Premjeras.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder