Algirdas Butkevičius: kandidatų į ministrus sąrašą pateiksime kitą savaitę

Algirdas Butkevičius: kandidatų į ministrus sąrašą pateiksime kitą savaitę

Paskirtajam Ministrui Pirmininkui, Lietuvos socialdemokratų partijos vadovui Algirdui Butkevičiui jau pasiūlytos visos kandidatūros į formuojamą Ministrų Kabinetą.

"Mes jau turime visų kandidatų į ministrus sąrašą ir jį Prezidentei pateiksiu kitą savaitę. Siekdamas išvengti spekuliacijų personalijų klausimu, kandidatų pavardžių atskleisti negaliu. Kitą savaitę šis sąrašas jau bus viešas", - teigia paskirtasis Ministras Pirmininkas A. Butkevičius.

Tuo tarpu Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia susitikimus su kai kuriais jau patektais kandidatais į ministrus.

Penktadienį šalies vadovė susitinka su pretendentais vadovauti Sveikatos apsaugos, Finansų, Energetikos ir Krašto apsaugos ministerijoms.

Prezidentė susitinka su Socialdemokratų partijos į Ministrų Kabinetą deleguojamais Vyteniu Povilu Andriukaičiu, Rimantu Šadžiumi ir Juozu Oleku. Taip pat su Lenkų rinkimų akcijos kandidatu į energetikos ministrus Jaroslavu Neverovičiumi.

Šalies vadovė jau buvo susitikusi su pateiktu kandidatu į susisiekimo ministrus Rimantu Sinkevičiumi, kandidatėmis į ūkio ministres Birute Vėsaite, į švietimo ir mokslo ministres - Virginija Baltraitiene, socialinės apsaugos ir darbo ministres - Loreta Graužiniene, aplinkos ministrus - Valentinu Mazuroniu ir su kandidatu į teisingumo ministrus Juozu Bernatoniu.

Prezidentė yra sakiusi, kad pagrindiniai reikalavimai ministrams bus profesionalumas ir srities, į kurią norėtų eiti, išmanymas, taip pat skaidrumas ir vienos iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų mokėjimas.

Prezidentės susitikimai su kandidatais į ministrus numatyti ir kitą savaitę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder