Algirdas Butkevičius paprašė Kęstučio Trečioko pasiaiškinti raštu

Algirdas Butkevičius paprašė Kęstučio Trečioko pasiaiškinti raštu

Premjeras Algirdas Butkevičius neragina aplinkos ministro Kęstučio Trečioko atsistatydinti, tačiau paprašė jo raštu paaiškinti, ar buvo pokalbių apie Vijūnėlės "dvarą" Druskininkuose.

"Turiu labai atsakingai pasakyti, kad teisėsaugos institucijos, kurios išsamiai, nuodugniai, atsakingai atliko tyrimą, savo išvadose parašė aiškiai, kad nieko bendro 343 nutarimas neturėjo (su Vijūnėlės dvaru. - ELTA). Šiandien ryte paprašiau aplinkos ministro, kad jis man raštu parašytų, ar nebuvo dar kažkokių pokalbių atskirai su ponu Malinausku dėl Vijūnėlės dvaro įteisinimo, statybų ar kitų dalykų", - sakė A. Butkevičius.

Premjeras teigė skaitęs paviešintas telefoninių pokalbių išklotines.

"Mane ponas Trečiokas informavo, kad su Malinausku tokio pokalbio apie Vijūnėlės dvarą nebuvo. Už tai aš noriu, kad būtų vadovautasi ne tik žodiniu pokalbiu, bet ir raštu pateikta informacija. Jis man žodžiu paaiškino, kad kalbėjosi kitais klausimais, kurie yra svarbūs visiems kurortiniams miestams", - sakė A. Butkevičius.

Ketvirtadienį per susitikimą su Premjeru Prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino principingai įvertinti situaciją ir aplinkos ministro vaidmenį galimai neskaidriuose procesuose ir spręsti dėl jo galimybės toliau eiti pareigas.

Pats aplinkos ministras tikino dirbąs sąžiningai ir nesuprantąs spaudimo trauktis priežasčių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder