Artėjant rinkimams euroskeptiškos jėgos Lietuvoje naudosis "Brexit", sako premjeras

Artėjant rinkimams euroskeptiškos jėgos Lietuvoje naudosis "Brexit", sako premjeras

Artėjant Seimo rinkimams euroskeptiškos jėgos Lietuvoje naudosis britų sprendimu palikti Europos Sąjungą (ES), sako ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

„Aš manau, kad (euroskeptiškos jėgos Lietuvoje - BNS) sustiprės truputį. Nors pas mus skeptikų nėra labai daug, bet jie šita situacija tikrai pasinaudos pirmiausia dėl Jungtinėje Karalystėje įvykusio referendumo, o antras labai svarbus faktorius, kad artėja Seimo rinkimai ir kodėl nepabandyti tokia situacija pasinaudoti ir Lietuvoje?“, - BNS penktadienį sakė premjeras.

Jis teigė, kad po britų apsisprendimo palikti ES Europoje būtina sudaryti kuo mažiau galimybių euroskeptiškoms jėgoms dominuoti politikoje.

Ministro pirmininko teigimu, tai galima padaryti sustiprinus dialogą tarp Europos Sąjungos ir nacionalinių šalių narių institucijų.

Nyderlandų ir Prancūzijos kraštutinių dešiniųjų lyderiai penktadienio rytą pareiškė, jog pastarosioms šalims taip pat reikia surengti referendumus Didžiosios Britanijos pavyzdžiu.

Lietuvoje Seimo rinkimai vyks šių metų spalį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Sidebar placeholder