Knygynėlis prie Vilniaus universiteto „Littera“, esantis Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto M.K.Sarbievijaus kiemelyje, žavi savo barokinėmis langų arkomis ir freskomis ištapytomis lubomis.
Eurus galima išleisti ir kelionei išsinuomotu dviračiu po Vilniaus senamiestį. Žiemai traukiantis ir artėjant pavasariui, sostinės gatves užplūsta nuo rudens dingę oranžiniai dviračiai - tik 3 eurai (10,36 Lt) už dviejų valandų pasivažinėjimą.
Lietuvos etnokosmologijos muziejus ir Lietuvos observatorija Molėtų rajone, netoli Kulionių kaimo, prie Želvos ežero, apie 70 km į šiaurę nuo Vilniaus, - dar vienas lankytinas objektas. Įėjimo mokestis - 2-7 eurai (6,91 - 24,17 Lt).
CNN siūlo eurų nepagailėti ir kelionei oro balionu virš Vilniaus. Skrydžio metu iš dangaus atsiveria nuostabūs miesto vaizdai ir žavingas senamiestis. Vilnius yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurių leidžiama skristi oro balionams. Bendra skrydžio oro balionu pramogos trukmė yra 2-2,5 val., o kaina - 85-110 eurų (293,49-379,81 Lt) žmogui.
Kuršių nerijos nacionalinis parkas Klaipėdos rajone. 2000 m. gruodžio 2 d. Kuršių nerija įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, primena CNN ir pateikia kainą už privačią vienos dienos kelionę iš Vilniaus - 100 eurų (345,28 Lt).
Kai Kuršių marios ar kiti vandens telkiniai pasidengia ledu, siūloma išbandyti buriavimą „Ice-Blokart“ ledrogėmis, jų nuomos kaina Nidoje - nuo 40 eurų (138,11 Lt) už valandą. Siūloma aplankyti ir gotikinę Trakų salos pilį - vieną populiariausių Lietuvoje turistų lankomų objektų. Apsilankymo kaina - 6 eurai (20,72 Lt).
Dar JAV televizijos naujienų kanalas mini gintarą, vadinamą Lietuvos auksu, Druskininkų sniego areną.
Geriausia vieta žiūrėti krepšinio rungtynes, anot CNN, yra „Žalgirio“ arena Kaune. Bilietų kaina svyruoja nuo 10 iki 30 eurų (34,43-103,58 Lt).
Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“
Rašyti komentarą