Dėl stiprių liūčių gali patvinti gatvės

Dėl stiprių liūčių gali patvinti gatvės

Miesto ūkis


Vakar prapliupęs lietus problematiškiausiose vietose jau pradėjo tvindyti kai kurias Klaipėdos gatves.

AB "Klaipėdos vanduo" generalinis direktorius Leonas Makūnas teigia, kad kol kas po vakarykščių liūčių didelių problemų su kanalizacijomis nėra.


"Žinoma, vizualiai matosi, kad lietaus kanalizacijos ne visur spėja sugerti lietaus vandenį, bet ši problema sena ir persekioja mus kiekvienais metais", - sakė L. Makūnas.


Anot jo, Baltijos prospektą dubliuojanti gatvė ir Mokyklos gatvė patvinsta greičiausiai.


Įmonės vadovas tikino, kad kanalizacijų dangčiai nuolat keičiami į geresnius, tačiau neslėpė, jog stiprių liūčių atvejų didesnių problemų išvengti nepavyks.


Tiesa, po rekonstrukcijos net ir didelio lietaus atveju nebepatvinsta Herkaus Manto gatvė po geležinkelio viaduku. Vandens čia nebuvo ir vakar rytą.


Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klaipėdos skyriaus viršininkas Lionginas Pakštys informavo, kad užpraėjusią naktį iškrito 11 milimetrų sluoksnio lietaus.


"Tai tikrai nėra mažai, nors kažkada užfiksuotas rekordas - 80 milimetrų", - sakė L. Pakštys.


Pasak jo, ateinanti savaitė žada permainingą orą: "Bus ir saulėtų dienų, ir lietaus. Tiesa, labai stiprios liūtys Klaipėdos regione nenumatomos".


Evelina ZENKUTĖ

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder