Juozas Olekas: blogiausias paveldas krašto apsaugoje – per daug sumažintas finansavimas

Juozas Olekas: blogiausias paveldas krašto apsaugoje – per daug sumažintas finansavimas

Naujasis krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako, kad didžiausia blogybė, kurią krašto apsaugos sistema paveldėjo iš buvusios konservatorių Vyriausybės, – per daug sumažintas finansavimas šiai sričiai.

„Aš manau, kad didžiausia problema, su kuria susiduria krašto apsaugos sistema po šių ketverių metų – tai, kad per šį laikotarpį krašto apsaugos sistema neteko milijardo 600 milijonų litų, kurie būtų, jei nebūtume darę nieko daugiau, tik išlaikę 2008 m. lygį. (...)

Mes, deja, man atrodo, per daug sumažinome finansavimą šitai svarbiai sričiai ir dabar nusiritome visiškai į dugną, lyginant su kitomis NATO valstybėmis“, – ketvirtadienio ryte interviu „Žinių radijui“ sakė J. Olekas.

Vis dėlto krašto apsaugos ministras pažymėjo, kad šiais metais finansavimas krašto apsaugos sistemai buvo padidintas daugiau negu 50 mln. litų.

„Tas duoda tam tikrą kvėptelėjimą, kad tarppartinis susitarimas bus įvykdytas ir po truputį finansavimas kils, neskriaudžiant ir kitų svarbių sričių, kurioms taip pat finansai reikalingi“, – sakė J. Olekas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder