Kai viskas sugriauta, galima ir pasilinksminti

Kai viskas sugriauta, galima ir pasilinksminti

Šie metai ypač geri politikams, mat prieš pat rinkimus dėl dvigubai švenčiamos Rugsėjo 1-osios aukščiausi šalies asmenys gali dukart pasivaidenti savo rinkėjams. Juk šventinė nuotaika užgožia ir visus rūpesčius, dėl kurių, ko gero, nei vienas tautietis savo išrinktiesiems nepadėkotų.

Nors mokyklų ir sumažėjo, bet politikams dar liko iš ko pasirinkti norint apsilankyti šventiniuose Rugsėjo 1-osios renginiuose. Kone bėgte per sostinės mokyklas šuoliuoja visų švietimo problemų kaltininkas švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius. Nuo ryto ministras spėjo apibėgti 5 skirtingose miesto vietose esančias mokyklas ir turą užbaigti sveikinimo žodžiu Vilniaus universiteto šventėje.

Kiti aplankytų mokyklų skaičiumi toli gražu neprilygo švietimo ir mokslo ministrui. Seimo pirmininkė Irena Degutienė lankėsi Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos ir Lietuvos edukologijos universiteto mokslo metų atidarymo šventėse. Ministras pirmininkas Andrius Kubilius spėjo pabuvoti Vilniaus Antakalnio gimnazijoje, Vilniaus M.Daukšos vidurinėje mokykloje ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Kone kukliausias pasirodymas buvo susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio, mat jis apsilankė tik Tarptautinės teisės ir verslo aukštojoje mokykloje. Nors mokslo ir žinių šventė trumpam padeda pamiršti visas problemas, jos lyg bumerangu sugrįžta jau kitą dieną. Šiais metais mokyklų slenkstį peržengė 20 tūkst. mažiau moksleivių nei pernai. Naujųjų mokslo metų rytas nebeišaušo dar 9 mokyklose, o daugybė mokytojų liko be darbo vietų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder