Katedros aikštėje Vilniuje bus įžiebta Kalėdų eglė
Katedros aikštėje Vilniuje bus įžiebta Kalėdų eglė

Penktadienio vakarą Vilniuje, Katedros aikštėje, bus įžiebta Kalėdų eglė, čia vyks šventinis koncertas.

Be to, nuo penktadienio prie Katedros bus atidarytas Kalėdų miestelis iš mažų medinių namelių, kuriuose visą šventinį laikotarpį bus galima įsigyti dovanų, pabendrauti su pasakų herojais, užkąsti.

Penktadienį šventė rengiama ir Prezidentūroje - čia bus pasklebta akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžia. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija jau penktą kartą kviečia dovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekoms. Iš Prezidentūros „Knygų Kalėdų“ renginiai keliaus po visą Lietuvą, kviesdami skaitytojus į knygų aptarimus, kalėdines vakarones ir bibliotekų bičiulių susibūrimus.

Šiais metais akcija pristato naują iniciatyvą – „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Šalies bibliotekos kviečia visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir su knyga keliauti į vaikų ir senelių globos namus, dienos centrus, šeimynas.

Pagrindinė Kalėdų eglė Kaune bus įžiebta šeštadienį, Klaipėdoje - po savaitės, gruodžio 5 dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder