Klaipėdoje vienysis kariuomenė ir visuomenė
Klaipėdoje vienysis kariuomenė ir visuomenė

Kaip ir kiekvienais metais vieną iš gegužės savaitgalių, taip ir šiemet  visi besidomintieji Lietuvos kariuomene kviečiami į Kruizinių ir karo laivų terminalą Klaipėdoje. Čia miestiečiai turės galimybę susitikti ir pabendrauti su kariais, aplankyti karo laivus, apžiūrėti karinius automobilius, ginkluotę ir karinę įrangą.

Visi norintieji galės pačiupinėti lengvuosius ginklus, apžiūrėti karo laivų amuniciją, pamatyti, kokia įranga nardo ir ką po vandeniu veikia povandeninių veiksmų komandos narai, sužinoti, kaip povandeniniu robotu atpažįstamos minos, susipažinti su Karo policijos veikla ir priemonėmis, apsižvalgyti Karo medicinos tarnybos automobilyje, apžiūrėti įvairių padalinių veiklos nuotraukas, lauko kino teatre pažiūrėti filmą apie Lietuvos kariuomenę.

Planuojantieji tapti Lietuvos kariuomenės profesionaliais kariai galės pasikonsultuoti su Karo prievolės specialistais karjeros Lietuvos kariuomenėje klausimais, besidomintys karių kasdienybe galės  sužinoti veido maskavimo subtilybes, nusifotografuoti su karine ekipuote, išbandyti jėgas ginklo laikymo varžybose.

Šventės metu veiks karo lauko – baras kuriame galėsite  pasivaišinti karšta arbata.

Šventę pradės Karinių jūrų pajėgų vadų kursų priesaikos ceremonija, koncertuos Karinių jūrų pajėgų orkestras, gros muzikinė grupė “Viksva”.

Renginys vyks gegužės 22 dieną, šeštadienį, 13-17 val.

Sidebar placeholder