Kol kas negauta duomenų apie nukentėjusius lietuvius Nicoje

Kol kas negauta duomenų apie nukentėjusius lietuvius Nicoje

Kol kas duomenų apie nukentėjusius lietuvius Nicoje nėra, Eltą informavo Užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas spaudai Kęstutis Vaškelevičius.

Visi asmenys, kurie yra Nicoje ir su kuriais nepavyksta susisiekti, turėtų kreiptis į URM telefonu 870652444 arba kitais URM internetiniame puslapyje nurodytais kontaktais.

Užsienio reikalų ministerija ragina asmenis, esančius Prancūzijoje, būti atsargius ir išlikti budrius, sekti šios šalies teisėsaugos institucijų pateikiamą informaciją.

Kaip jau pranešta, Nicoje teroro akto aukomis tapo 80 žmonių, dar 18 yra kritinės būklės. Atakos metu ketvirtadienio vakarą Anglų krantinėje Nicoje buvo tūkstančiai žmonių, kurie skirstėsi po šventinio fejerverko, skirto nacionalinei šventei - Bastilijos paėmimo dienai. Gautomis žiniomis, į minią dideliu greičiu rėžėsi sunkvežimis ir važiavo per žmones 2 kilometrus. Automobilyje rasta ginklų, šaudmenų ir granatų. Vairuotoją nušovė policininkai, išpuolio aplinkybės tiriamos.

Prancūzijos prezidentas Fransua Olandas (Francois Hollande) penktadienį pranešė, kad nepaprastosios padėties režimas, turėjęs pasibaigti liepos 26 d., bus pratęstas dar trims mėnesiams. Be to, saugumui užtikrinti bus pasitelkti rezervistai.

JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama) pasiūlė Prancūzijai visą reikiamą paramą tiriant tragedijos Nicoje aplinkybes. Pasak jo, JAV patvirtina "solidarumą ir partnerystę su Prancūzija - savo seniausia sąjungininke".

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder