Laimėjimas - į šeimos verslą

Laimėjimas - į šeimos verslą

Praėjusį sekmadienį 99-asis Teleloto milijonas skilo į 3 dalis. Vakar 333 333 litų laimėjimą atsiėmęs smulkusis verslininkas iš Kauno sakė netikėtai užgriuvusius pinigus panaudosiąs geram tikslui - kelioms naujoms darbo vietoms sukurti savo įmonėje.

Atsiimti laimėjimo kaunietis atvyko su sūnumi, taip pat dirbančiu šeimos įmonėje. Vyrai tikino nesą azartiški žaidėjai, tačiau Teleloto bilietų kas savaitę perka maždaug po penkis. Tiesa, laimingąjį sekmadienį teturėjo du, mat per šventes į parduotuvę nevažiavo.

„Per visus šventinius lošimus kirbėjo mintis, kaip gerai būtų laimėti 300 tūkst. litų čekį namui ar kokią mašinytę - toks didelis jų pasirinkimas buvo. Bet apie pinigus negalvojau. O kai jie jau laimėti, ir mintys jau kitos: kur gyventi yra, šiokį tokį automobilį irgi turime, taigi pinigų paskirtis aiški - investuosime į savo verslą“, - dėstė vyras.

Paklaustas, ar verslininkui 300 tūkst. litų dideli pinigai, jis sakė, kad visi pinigai yra dideli.

„Nematau mažų pinigų - ir 10 litų yra pinigai. Tik kai turi mažesnę sumą, naudoji mažesniems dalykams, o turėdamas didesnę gali stipriai žengti į ateitį, plėsti verslą, investuoti į įrenginius ar patalpas“, - teigė vyras.

O sūnus atskleidė, kad tėvo laimėti pinigai padarys gerą darbą - padės jų įmonėje sukurti keletą naujų darbo vietų.

„Gal pas mus dirbti žmonėms patiks ir jie iš Lietuvos neišvažiuos“, - svarstė jis.

Šeima gyvena taupiai, nebūtiniems pirkiniams pinigų nešvaisto. Jie nesirengia bent dalies laimėjimo išleisti dėl savo malonumo - kelionei ar naujiems daiktams. Tėvas ir sūnus vienu balsu tvirtino, kad egzotikos jie netrokšta - esą jos užtenka ir, pavyzdžiui, nuskridus į Turkiją per paskutinės minutės akcijas.

„Dėl ko gi žmonės dirba - dėl vaikų. Man senam užtenka duonos kriaukšlės, kruopų. Bet auga anūkas, jam visas gyvenimas priešaky“, - kalbėjo trečdalį milijono laimėjęs vyras. Jam keistai atrodo žmonės, prekybos centruose šluojantys viską iš eilės.

„Žmonės psichiškai apdoroti - perka viską, reikia ar nereikia. O aš nueinu į parduotuvę ir neturiu ką pirkti - duonos, sviesto, ir viskas. Na, žinoma, ir loterijos bilietuką“, - šyptelėjo ir prisipažino šią savaitę jau nusipirkęs tris.

Sėkmės aplankytas kaunietis prisiminė, kad kartą, gal prieš 15 metų, patyrė daug jaudulio, kai iki milijono pritrūko užbraukti biliete tik vieną skaičių. Ir vis dėlto ištikimas Teleloto žaidėjas sulaukė savo laimingos dienos.

Kiti du bilietai, laimėję po 333 333 litus, pirkti Tauragėje. Jų savininkai kol kas į loterijos atstovybę nesikreipė. Įdomu, kad šie du bilietai pirkti ne tik tame pačiame mieste, bet ir tą pačią dieną, tą pačią valandą - vos dviejų minučių skirtumu.

Sidebar placeholder