Liberalų sąjūdis ragina Gintarą Steponavičių trauktis

Liberalų sąjūdis ragina Gintarą Steponavičių trauktis

Liberalų sąjūdžio vadovybė ragina įtarimų sulaukusį Gintarą Steponavičių trauktis iš Seimo ir partijos, sako partijos atsakingasis sekretorius Renaldas Vaisbrodas.

Partijos valdyba ketvirtadienį priėmė sprendimą, kad partijos narys, kuriam yra pareikšti oficialūs įtarimai baudžiamojoje byloje, turi nedelsiant pasitraukti iš partijos ir užimamų politinių pareigų.

Seimo nariui liberalui Gintarui Steponavičiui pareikšti įtarimai politinės korupcijos byloje, BNS patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Liberalų sąjūdžio sekretoriatas.

„Vakar G. Steponavičius apklaustas kaip įtariamasis“, - BNS penktadienį sakė STT atstovė spaudai Renata Endružytė. Įtarimų pobūdžio teisėsauga kol kas nenurodo.

„Tai yra vienintelis asmuo, nors ir yra sustabdęs narystę, kuriam yra pareikšti įtarimai. G. Steponavičius buvo informuotas apie partijos sprendimą, laukiame jo atsakymo“, - BNS penktadienį sakė R. Vaisbrodas.

Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovė spaudai BNS patvirtino, kad G. Steponavičius ketvirtadienį buvo apklaustas kaip įtariamasis.

Seimas praėjusią savaitę generalinio prokuroro prašymu panaikino G.Steponavičiaus neliečiamybę. Teisėsauga įtaria, kad G.Steponavičius su R. Kurlianskiu tarėsi dėl neteisėto partijos finansavimo, o balsuodamas dėl koncernui palankių teisės aktų pažemino Seimo autoritetą ir diskreditavo Seimo nario vardą.

G. Steponavičius teigia, kad su verslininkais tarėsi tik dėl paramos pilietinėms iniciatyvoms, bet ne dėl balsavimų Seime.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Sidebar placeholder