Loreta Graužinienė aiškinsis Rusijos sankcijų įtaką Lietuvai

Loreta Graužinienė aiškinsis Rusijos sankcijų įtaką Lietuvai

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, siekdama išsiaiškinti, kokią įtaką Rusijos paskelbtas draudimas importuoti žemės ūkio produkciją, žaliavas ir maisto produktus iš Europos gali turėti šalies ūkiui, valstybės ir "Sodros" biudžeto surinkimui, kitą savaitę apie susidariusią situaciją ir naujas eksporto galimybes kalbėsis su maisto pramonės ir kitų verslo asocijuotų struktūrų atstovais ir ministrais.

Su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais Seimo Pirmininkė kalbėsis, kokią įtaką pasikeitusi šalies ūkio situacija gali turėti socialinei žmonių gerovei, ir aptars priemones, kurios apsaugotų gyventojų interesus.

Išsiaiškinusi susidariusią padėtį parlamento vadovė dėl būtinų priemonių ir neatidėliotinų veiksmų šalyje tarsis su Prezidente Dalia Grybauskaite ir Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi.

Kaip yra sakęs atostogas nutraukiantis Premjeras A. Butkevičius, jis jau trečiadienį ketina susitikti su Seimo Pirmininke Loreta Graužiniene aptarti šalies verslo situaciją, Rusijai paskelbus žemės ūkio ir maisto produktų embargą iš Europos Sąjungos ir kitų valstybių.

Tą pačią dieną planuojamas Premjero susitikimas su didžiųjų Lietuvos prekybos centrų atstovais bei pieno ir mėsos gamintojų asociacijų atstovais.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder