Loreta Graužinienė socialdemokratų pareiškimą dėl Prezidentės tinkamumo eiti pareigas vadina neapgalvotu

Loreta Graužinienė socialdemokratų pareiškimą dėl Prezidentės tinkamumo eiti pareigas vadina neapgalvotu

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė emocingais ir neapgalvotais vadina socialdemokratų keliamus klausimus dėl Dalios Grybauskaitės tinkamumo eiti Prezidentės pareigas.

"Tai yra labai stiprus, emocingas ir neapgalvotas pareiškimas", - sakė L. Graužinienė interviu "Žinių radijui", reaguodama į Lietuvos socialdemokratų partijos keliamus klausimus dėl "pačios Prezidentės atsakomybės, gebėjimo vykdyti pareigas ir jos vykdomos politikos pasekmių šalies ir visų žmonių gyvenimui".

Seimo Pirmininkė taip pat šalies vadovės žodžiais kalbėjo apie tai, kad socialdemokratas krašto apsaugos ministras Juozas Olekas turėtų prisiimti atsakomybę dėl brangių virtuvės įrankių viešojo pirkimo iš "Nota Bene".

"Tai yra diskreditavimas mūsų visų politinio susitarimo dėl krašto apsaugos finansavimo.(...) Šis faktas akivaizdžiai parodo, kad lėšos yra naudojamos netinkamai. Tai yra sisteminiai, įsisenėję dalykai, ilgiau nepriimant sprendimų šis klausimas tęstis negali. Turi būti socialdemokratų priimti sprendimai, nes tai jau kenkia ne tik krašto apsaugai, bet ir visai valstybei, ir kelia tam tikrą socialinį žmonių nepasitenkinimą", - kalbėjo L. Graužinienė.

Seimo Pirmininkė mano, kad J. Olekas yra patyręs politikas ir priims reikalingus sprendimus.

"J. Olekas yra labai patyręs politikas. Aš jį labai gerbiu, kaip politiką, kuris yra politikoje jau daugiau kaip 20 metų. Jis vienas labiausiai patyrusių politikų, natūralu, kad pirminė pozicija gal ne visiškai visur yra tiesa, kuri yra viešojoje erdvėje. Todėl visada norisi žmogui gintis, bet tikiu, kad patyrusio politiko nuojauta leis jam priimti teisingus sprendimus ir sau, ir savo partijai, ir mūsų valstybei", - sakė L. Graužinienė.

Ji taip pat išreiškė viltį, kad socialdemokratas Premjeras Algirdas Butkevičius ras galimybę bendrauti su Prezidente. Pats Premjeras yra aiškinęs, kad judviejų santykiai patyrė lūžį per jo atostogas, "Vijūnėlės dvaro" skandalo kontekste.

"Labai svarbu, kad visi dirbtume viena kryptimi, labai svarbu, kad visi valstybės vadovai siųstų vieną ir suprantamą žinią Lietuvos žmonėms, (...) ir manau, kad laikini tam tikri nesusikalbėjimai bus išspręsti ir bus vėl darbinė aplinka. Juo labiau, kad dėl strateginių dalykų, dėl rimtų strateginių valstybės dalykų, visada randame bendras pozicijas. Taigi aš manau, kad čia yra laikina, ir esu įsitikinusi, kad Premjeras ras galimybę bendrauti su Prezidente", - sakė L. Graužinienė. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder