Paramą Juozui Olekui deklaruojantys socialdemokratai įžvelgia priešrinkiminę kovą

Paramą Juozui Olekui deklaruojantys socialdemokratai įžvelgia priešrinkiminę kovą

Socialdemokratų vadovybė pareiškė pasitikinti Krašto apsaugos ministru Juozu Oleku, kuris "atsakingai elgėsi ir netoleravo kariuomenėje galimų korupcijos apraiškų". 

Kaip pastebi socialdemokratai, J. Oleko vadovaujama ministerija jau prieš du metus inicijavo tyrimą dėl nupirktų pernelyg brangių virtuvės įrankių. Prokuratūrai nustačius, kad KAM pareigūnų veiksmuose nėra nusikaltimo požymių, buvo atliktas tarnybinis patikrinimas, po kurio už šį įsigijimą atsakingam karininkui buvo skirta tarnybinė nuobauda.

"Tačiau, artėjant rinkimams, opozicinės politinės jėgos konkuruoja pačios su savimi, ieškodamos galimybių mesti šešėlius ant socialdemokratų vadovaujamos valdančiosios koalicijos. Šiems politikams visos priemonės atrodo tinkamos kurti istorijas netgi iš to, kai socialdemokratų iniciatyva vyksta tyrimai. Prezidentė, kaltindama protekcijomis ar korupcija, nesivadovauja teisiniais argumentais, o vakarietiški standartai, apie kuriuos kalbama, neatsispindi pačios Dalios Grybauskaitės kuruojamose srityse",- pareiškė socialdemokratai. 

Jie pažymi, kad Generalinio prokuroro pavaduotoju buvo pasiūlytas Prezidentės patarėją Daivą Ulbinaitę gynęs advokatas Giedrius Danėlius. Jo klientė buvo kaltinama valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnyba.

"Su minėto advokato pagalba tokių nusikaltimų šešėlis buvo patrauktas ir nuo patarėjos, ir nuo pačios Prezidentės, o sėkmingai pasibaigus bylai advokatui pasiūlytas aukštas postas",- sakoma LSDP informacinio centro pranešime.

Jame pažymima, kad Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė piktinasi išskirtinai socialdemokratų vadovaujama Vyriausybe bei politikais. 

"Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo, žemės ūkio ministrės reikalams dėmesio skiriama kur kas daugiau, negu su kyšiu sučiupto Liberalų sąjūdžio vadovo Eligijaus Masiulio bylai arba ankstesnės konservatorių-liberalų vyriausybės Žemės ūkio ministro dalyvavusio specialiuoju liudininku garsiojoje "mailiaus" byloje. Tuomet jokių šešėlių Prezidentė nematė",- sako socialdemokratai. 

LSDP kviečia visas politines jėgas laikytis korektiškos rinkimų kampanijos. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder