Prekybos centrai lapkričio 1 d. dirbs kaip įprasta

Prekybos centrai lapkričio 1 d. dirbs kaip įprasta

Lapkričio 1 d. kai kurios prekybos ir paslaugų vietos keičia darbo laiką arba išvis neatveria durų klientams. Tačiau daugelis prekybos centrų ir pramogų vietų renkasi dirbti įprastiniu laiku, rašo delfi.lt.

Prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose dirbs įprastiniu laiku – nuo 8 val. iki 22 val.

Darbo laiko lapkričio 1 d. nekeičia ir prekybos centras „Panorama“ bei „Ozas“ sostinėje. Tiek trečiadienį, tiek ketvirtadienį bus dirbama įprastomis valandomis – nuo 10 val. iki 22 val.

Lapkričio 1 d. nedirbs visuose miestuose esantys prekybos centrai „Senukai”. Trečiadienį, spalio 31 d., jie duris užvers 20 val.

Statybinių prekių centras „Ermitažas“ žada dirbti visuose miestuose kaip visada – nuo 8 iki 22 val.

„Maxima“ maisto prekių parduotuvių laikas Visų šventųjų dienos išvakarėse ir lapkričio 1 d. išlieka tas pats. Kaip teigė „Maxima“ parduotuvių tinklo atstovė Olga Malaškevičienė, keisis tik šešių parduotuvių darbo laikas Lietuvoje. Nedirbs lapkričio 1 d. tik „Maximos“ didmeninės prekybos alkoholiu ir tabaku centrai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei Kaune esanti parduotuvė Pramonės g. 16.

„Norfa“ parduotuvės Vėlinių laikotarpiu darbo laiko nekeičia – dirbs kaip visada. Taip pat dirbti žada ir „Rimi“ parduotuvės bei „Iki" prekybos tinklas.

 

 

Sidebar placeholder