Prezidentė pasveikino JAV vadovą Baraką Obamą 50-ojo jubiliejaus proga

Prezidentė pasveikino JAV vadovą Baraką Obamą 50-ojo jubiliejaus proga

Gimtadienio išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė išsiuntė sveikinimą Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui Barakui Obamai (Barack Obama). JAV vadovas savo penkiasdešimtąjį jubiliejų švęs rugpjūčio 4-ąją.

"Nuoširdžiai sveikinu Jus penkiasdešimtojo jubiliejaus proga. Jums ir Jūsų šeimai linkiu daug laimės ir visokeriopos sėkmės, o Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir visiems Amerikos žmonėms - ilgų gerovės ir klestėjimo metų", - rašoma Lietuvos vadovės sveikinimo laiške JAV Prezidentui.

Prezidentė D. Grybauskaitė ir JAV Prezidentas B. Obama yra susitikę Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje Niujorke, NATO viršūnių susitikime Lisabonoje ir Vidurio Europos valstybių prezidentų susitikime Varšuvoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder