Raimondas Kurlianskis ir Visvaldas Matijošaitis susirgo

Raimondas Kurlianskis ir Visvaldas Matijošaitis susirgo

Kyšininkavimu įtariamas koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis atsigulė į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninę Kauno klinikas.  R.Kurlianskis yra LMSU tarybos narys, o LSMU rektorius - kardiologas Remigijus Žaliūnas.

„Aš tą esu girdėjęs, tą faktą galėčiau (patvirtinti), bet aš nekomentuosiu daugiau“, - BNS sakė Kauno klinikų generalinis direktorius Renaldas Jurkevičius, kuris yra LSMU tarybos narys.

Jis siūlė kitais klausimais kreiptis į atstovę spaudai.

Kauno klinikų atstovė spaudai Milda Dambrauskienė BNS patvirtino, kad R.Kurlianskis gydomas Kauno klinikų Kardiologijos klinikoje.

R.Jurkevičius sakė R.Kurlianskį pažįstantis dėl bendro darbo LSMU taryboje, kurios narys yra ir verslininkas.

„Aš nesu bičiulis, aš esu LSMU tarybos narys, ir kadangi R.Kurlianskis taip pat yra tos tarybos narys, tai posėdžių metu esu susitikęs“, - teigė R.Jurkevičius.

Pasak R.Kurlianskio advokato Romualdo Mikliušo, verslininkas serga širdies liga ir dėl jos nuolatos konsultuojasi būtent su medikais Kauno klinikose.

Teisėsauga įtaria, kad R.Kurlianskis perdavė buvusiam Seimo nariui ir Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui apie 106 tūkst. kyšį. Vykdydama tyrimą Specialiųjų tyrimų tarnyba taip pat pranešė įtarianti, kad R.Kurlianskis per Seimo narį „darbietį“ Vytautą Gapšį už kyšius siekė paveikti Darbo partijos narius, kad šie veiktų koncerno interesų naudai.

Kauno meras V. Matijošaitis paguldytas į ligoninę

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis paguldytas į ligoninę, BNS patvirtino jo atstovas spaudai Tomas Grigalevičius.

Pasak jo, meras prastai pasijuto savaitgalį, šiuo metu jis jaučiasi geriau. Dėl padidėjusio kraujospūdžio V.Matijošaitis savaitgalį nuvyko į Kauno klinikas, kur jam buvo atlikti tyrimai. Pranešama, kad medikai rekomendavo merui pasilikti klinikose ir pratęsti tyrimus.

„Tai yra techninė apžiūra, kurią tokiame amžiuje reikia atlikti kas kelerius metus. Nors jau jaučiuosi pasiruošęs grįžti į darbus, bet medikai rekomenduoja neskubėti“, – rašoma V.Matijošaičio komentare, kurį BNS perdavo jo atstovas.

V.Matijošaičiui šiuo metu yra 59-eri.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Sidebar placeholder