Seimas prašo vaizdo medžiagos iš Garliavos

Seimas prašo vaizdo medžiagos iš Garliavos

Seimas savo protokoliniu nutarimu prašo generalinio prokuroro Dariaus Valio pateikti Seimo laikinajai tyrimo komisijai, spręsiančias dėl Seimo narės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės, vaizdinę medžiagą iš "Klonio gatvės Kedžių namo viduje vykusių įvykių 2012 m. gegužės 17d.".

Ketvirtadienį už tokį Seimo narių Petro Gražulio, Povilo Gylio, Aurelijos Stancikienės ir Ryto Kupčinsko parengtą protokolinį nutarimą balsavo 37 Seimo nariai, 4 buvo prieš ir 20 parlamentarų susilaikė.

Seimas iki balandžio 2 d. pratęsė Seimo laikinosios tyrimo komisijos, spręsiančios dėl parlamentarės N. Venckienės teisinės neliečiamybės, darbą. Už tokį Seimo nutarimo pakeitimą ketvirtadienį balsavo 74 Seimo nariai, prieš balsavusių nebuvo, susilaikė 4 parlamentarai, primena ELTA.

Kaip teigė Seimo laikinosios tyrimo komisijos pirmininkas Vytautas Saulis, kovo 20 d. įvykusiame komisijos posėdyje buvo priimtas sprendimas dar kartą kreiptis į Generalinę prokuratūrą su prašymu pateikti 2012 m. gegužės 17 d. įvykių Garliavoje vaizdo įrašą.

"Šiandien komisija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą su prašymu šią medžiagą pateikti iki kovo 25 d. imtinai, būtent šią dieną pagal Seimo nutarimą ir baigiasi komisijos darbo laikas. Gavus vienokį ar kitokį prokuratūros atsakymą jį dar kartą bus būtina apsvarstyti ir sudaryti tinkamą nuomonę priimant jau galutinį komisijos sprendimą", - teigė Seimo laikinosios tyrimo komisijos vadovas.

Seimas yra pavedęs savo sudarytai komisijai tyrimą atlikti iki šių metų kovo 25 d.

Trečiadienį Seimo laikinajai tyrimo komisijai liudijusi N. Venckienė sakė, kad nė vieno iš tų nusikaltimų, kuriais yra kaltinama, nėra padariusi.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder