Šilutės meras neskuba drausminti Šarūno Laužiko

Šilutės meras neskuba drausminti Šarūno Laužiko

Pirmadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) priėmė sprendimą, kad Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Laužikas, šių metų kovo 26 d. savivaldybės tarnybiniu lengvuoju automobiliu vykęs į išskirtinai vienos politinės partijos nariams organizuotą renginį Lazdijuose, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą.

Tačiau Šilutės rajono savivaldybės meras Virgilijus Pozingis dar ir šiandien nemato reikalo imtis priemonių savo asmeninio – politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojui sudrausminti.

Mero reakcijos į VTEK išplatintą pranešimą apie Š. Laužiko piktnaudžiavimą tarnyba pirmas iš rajono savivaldybės Tarybos narių pasigedo Raimondas Plikšnys. Ketvirtadienio Tarybos posėdyje jis viešai paklausė mero, ar šis ruošiasi kaip nors įvertinti tokią administracijos direktoriaus veiklą.

V. Pozingis atrėžė, kad jis nesiruošia vadovautis vien tik žiniasklaidos pranešimais. Esą jis pirma turi sulaukti oficialaus rašto iš VTEK, ir tik po to spręsiąs, ką daryti su Š. Laužiku. Tačiau čia pat pridėjo, kad Š. Laužikas dar turi vieną mėnesį laiko VTEK sprendimui apskųsti, tarsi leisdamas suprasti, kad baigiantis kadencijai pagalių administracijos direktoriui į ratus jis nesiruošia kaišioti.

Beje, informaciją apie VTEK priimtą sprendimą dėl Š. Laužiko veiklos viena iš pirmųjų savo internetinėje svetainėje išplatino pati Šilutės rajono savivaldybė.

"Šilutės ETA žinios"

Sidebar placeholder