Skolų neatsikratantys „valstiečiai“ nebeviešina partijos išlaidų

Skolų neatsikratantys „valstiečiai“ nebeviešina partijos išlaidų

Seimo rinkimų kampaniją į skolą vykdžiusiai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) balandį atseikėtos biudžeto dotacijos nepakako skoloms padengti – kreditoriai sulaukė prašymų sulaukti rudens, kol vėl bus skirstomos dotacijos. Pernai detaliai skelbusi visas savo išlaidas, šiais metais partija tai daryti nustojo, o jos atstovai kalbėti apie pinigus nelabai nori, rašo 15min.lt.

„Valstiečių“ partiją viešųjų ryšių klausimais konsultuojančio Liutauro Ulevičiaus 15min.lt pateiktais duomenimis, po rinkimų partijos skola siekė 787,5 tūkst. eurų. Balandį Vyriausiajai rinkimų komisijai paskirsčius valstybės dotaciją, LVŽS teko 545,7 tūkst. eurų, tad likusi skola turėtų siekti 241,8 tūkst. eurų.

Pasak L.Ulevičiaus, galutinis partijos atsiskaitymas su kreditoriais įvyks tik šių metų rudenį, kai VRK paskirstys valstybės dotaciją už antrąjį pusmetį. Iki šių metų „valstiečiai“ detalias savo išlaidų ataskaitas skelbdavo savo tinklalapyje, tačiau nuo sausio mėnesio tai daryti nustojo. L.Ulevičius šių duomenų 15min.lt nepateikė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder