Vyriausybė šią kadenciją neplanuoja užbaigti ministerijų iškėlimo į naujas patalpas

Vyriausybė šią kadenciją neplanuoja užbaigti ministerijų iškėlimo į naujas patalpas

Vyriausybė nepuoselėja vilčių dar šią kadenciją užbaigti ministerijų perkėlimo į naujas bendras patalpas, rodo Vyriausybės priemonių įgyvendinimo plano projektas.

Darbiniame dokumente, kurį matė BNS, numatyta, kad ministerijų perkėlimas į bendras patalpas būtų įgyvendintas iki 2021-ųjų pabaigos. Nauji Seimo rinkimai turėtų vykti 2020-ųjų spalį, jei būtų pritarta valdančiųjų „valstiečių“ iniciatyvai rinkimus ankstinti, jie vyktų 2020-ųjų pavasarį.

Idėją perkelti skirtinguose pastatuose sostinėje veikiančias ministerijas į vieną pastatą pernai lapkritį iškėlė tuomet dar pretendentas į premjerus Saulius Skvernelis. Anot jo, tai padėtų sutaupyti lėšų atsisakius dalies funkcijas dubliuojančio aptarnaujančio personalo, transporto, leistų sutaupyti logistikai. Tuomet premjeras svarstė, jog patalpos galėtų būti nuomojamos.

Šį sumanymą nekilnojamojo turto rinkos ekspertai vadino ambicingu ir sunkiai įgyvendinamu, tačiau jie neabejojo, kad būtų galima vystyti atskiro ministerijų miestelio su tinkama infrastruktūra idėją.

„Valstiečiai“ anksčiau tai pat laikėsi pozicijos, jog dvi iš ministerijų - Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijas - būtų galima perkelti į Kauną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Sidebar placeholder